Najnowsze informacje
anal pump

Prowadzi SP 15

Odbyła się II runda V edycji Międzyszkolnej Ligi badmintona dla najmłodszych graczy, uczniów płockich szkół podstawowych. W zawodach wystartowało 85 osób, które rywalizowały w trzech kategoriach wiekowych, oddzielnie dziewczynki i chłopcy.
W najmłodszej grupie chłopców, czyli skrzatów, uczniów klas I i II, zwycięzcą został Adam Zgliński z SP 21, który pokonał w finale Dawida Włodarczyka z SP 15 w setach 11:7 i 11:2. Na III miejscu ukończyli turniej Sebastian Podolski z SP 15 i Szymon Bromka z SP 12. Po drugiej rundzie na czele rankingu jest Adam Zgliński przed Dawidem Włodarczykiem i Szymonem Bromką.
W najmłodszej grupie dziewczynek wszystkie rywalki pokonała Katarzyna Miklaszewska z SP 22, a w finale wygrała z Wiktorią Rietz z SP 12 w setach 11:2, 11:2. Na III pozycji znalazły się: Paulina Katańska i Amelia Grabarczyk, obie reprezentujące SP 15. W tej kategorii wiekowej po dwóch turniejach najwięcej punktów zgromadziła Katarzyna Miklaszewska przed Katarzyną Chwałą i Amelią Grabarczyk.
W średniej grupie zawodników, wśród uczniów z klas III i IV, zwyciężył Patryk Wereszczyński z SP 12, który wynikiem 11:7 i 11:6 pokonał reprezentanta SP 21 Wiktora Zglińskiego. III miejsca zajęli: Gabriel Piechocki z SP 12 i Kamil Gabrysiak z SP 15. W tej grupie zawodników najwięcej punktów ma na swoim koncie Patryk Wereszczyński przed Wiktorem Zglińskim i Kamilem Gabrysiakiem.
W tej samej kategorii, ale wśród dziewczynek wygrała w finale 11:0 i 11:5 z Wiktorią Jędrzejewska z SP 15 jej koleżanka szkolna Kinga Katańska. III miejscami musiały się zadowolić Laura Gronkiewicz z SP 15 i Paulina Baran z SP 12. W rankingu prowadzi Kinga Katańska przed Wiktorią Jędrzejewską i Pauliną Baran.
Wreszcie najstarsza grupa zawodników, czyli młodzicy, uczniowie V i VI klas. Wśród chłopców najlepszym okazał się Miłosz Kaim z SP 12, który w finale pokonał kolegę ze szkoły Michała Gomołę 21:15, 21:17. Na III miejscu zawody ukończyli: Maciej Gomoła i Krystian Pielaciński. Wszyscy punktujący zawodnicy są uczniami SP 12, co oznacza, że całkowicie zdominowali tę kategorię wiekową.
Najwięcej punktów po dwóch turniejach ma Miłosz Kaim, za nim jest Michał Gomoła i Maciej Gomoła.
W grupie dziewcząt zwyciężyła uczennica V klasy SP 3 Natalia Bartkowska, która pokonała o rok starszą Wiolettę Ziółkowską z SP 15 wynikiem w setach 21:4 i 21:5. Na III miejscu zostały sklasyfikowane: Maja Piasecka z SP 22 i Aleksandra Szatkowska z SP 15.
Najwięcej punktów w najstarszej grupie wiekowej dziewcząt zdobyła Wioletta Ziółkowska, II miejsce w tym rankingu zajmuje Natalia Bartkowska, a III Martyna Gościniak.
W klasyfikacji szkół prowadzi ze 179 pkt. reprezentacja SP 15, przed SP 12, na której koncie znalazły się 153 pkt. III miejsce dzięki zgromadzeniu 75 pkt. zajmuje SP 22, a IV z 34 pkt. SP 21.
Następny turniej odbędzie się dopiero 27 lutego.    (Jol.)

Czołówka ucieka Nafciarzom

Wisła zanotowała wcześniej trzy zwycięstwa z rzędu na swoim boisku. A ponieważ grała ciekawie, szybko …