anal pump

Kontakt

Dziennikarsko Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „AKAPIT”
Tygodnik Płocki


Redakcja Tygodnika Płockiego

09-400 Płock, Pl. Stary Rynek 27, tel./fax: +24 262-55-88
www.tp.com.pl

Biuro Ogłoszeń i Reklamy
09-400 Płock, Pl. Stary Rynek 27, tel./fax: +24 262-77-66
www.bo.tp.com.pl
e-mail: bo@tp.com.pl

Kierownik Biura Ogłoszeń

– Anna Frankowska
e-mail: a.frankowska@tp.com.pl

Nr konta: PKO BP 68 1020 3974 0000 5102 0206 3576
NIP: 774-000-36-31, REGON 004730712
Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy XIV Wydział Gospodarczy Krajowego
Rejestru Sądowego nr 0000293381
Wysokość kapitału zakładowego: 92.320 PLN

Bezpośredni kontakt do zespołu dziennikarskiego: tel.  24 262 55 88

Redaktor Naczelny

Tomasz Szatkowski tel. +24 262-70-60
e-mail: rednaczelny@tp.com.pl
dział: gospodarka

Sekretarz Redakcji

Lena Szatkowska
e-mail: l.szatkowska@tp.com.pl
dział: kultura

Jola Marciniak

e-mail: jola.marciniak@tp.com.pl
dział: sport

Jacek Danieluk
e-mail: j.danieluk@tp.com.pl
dział: aktualności miejskie

Teresa Radwańska – Justyńska
e-mail: t.radwanska@tp.com.pl
dział: zdrowie, oświata

Blanka Stanuszkiewicz-Cegłowska
e-mail: blanka@tp.com.pl
dział: sprawy społeczne

Grzegorz Szkopek
e-mail: g.szkopek@tp.com.pl
dział: sąd, prokuratura, region

Łukasz Zaleski
e-mail: dtp@tp.com.pl
dział: skład dtp

Dariusz Ossowski
e-mail: foto@tp.com.pl
dział: dtp, www, fotograf

Tygodnik Płocki na mapie.


Wyświetl większą mapę

Możesz bezpośrednio ze strony wysłać do nas e-maila.

Twoje imię (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość

ochrona antyspamowa
captcha

przepisz znaki z obrazka