Najnowsze informacje

Gdzie jest audi?

Chwile grozy przeżył pewien mieszkaniec Wólki Wysokiej w gminie Sanniki. Kiedy wrócił w drugi dzień świąt z popołudniowej mszy, przed domem nie było jego audi. Mężczyzna nie zastanawiając się długo, zawiadomił komendę policji w Gostyninie.- Dyżurny naszej jednostki przyjął zgłoszenie i rozesłał komunikaty do sąsiednich komend. W niecałą godzinę później wszystko się wyjaśniło – powiedział podinsp. Jarosław Brach, komendant powiatowy policji w Gostyninie.
Zmartwiony mężczyzna siedział w domu, kiedy wrócił jego syn. Ojciec natychmiast podzielił się z nim przykrą wiadomością. Syn jednak nie wyglądał na zmartwionego. Wręcz przeciwnie, prawie wybuchnął śmiechem: – tato, samochód wzięła mama i pojechała do rodziny.
Trzeba było znów zadzwonić do policjantów z Gostynina i wyjaśnić jak wygląda sytuacja. Poszukiwania pojazdu zostały odwołane.
Czasami warto, żeby małżonkowie znali swoje plany na najbliższe godziny, wtedy uda się uniknąć podobnych nieporozumień. Warto też pamiętać, że kobiety również mają prawa jazdy i czasami chcą skorzystać z aut, którymi na co dzień jeżdżą ich mężowie.
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Mazowiecka policja szuka chętnych do służby

Jeżeli masz co najmniej średnie wykształcenie, jesteś wrażliwy na krzywdę drugiego człowieka, nie zgadzasz się …