Życzenia czytelników TP

***
Z okazji 45 urodzin Krzysztofowi Salamonowi dużo zdrowia, pomyślności i wytrwałości w służbie i życiu osobistym życzą rodzice i rodzina.
***
Najlepsze życzenia z okazji osiemnastych urodzin dla Przemka Chęcińskiego. Życzymy Ci wiary, że wszystko ma sens, abyś odnalazł w ciszy swoje myśli i marzenia, w bliskich Ci osobach – siłę i piękno tworzenia, w otaczającym świecie – radość istnienia, aby każdy kolejny dzień dzień był piękniejszy od poprzedniego. Życzenia składają dziadkowie Kaleja.
***
Dariuszowi Ossowskiemu szczęścia, radości i samych słonecznych dni z okazji imienin życzą koleżanki i koledzy z redakcji „Tygodnika Płockiego”.
***
Moc gorących życzeń z okazji 40-lecia małżeństwa dla naszej koleżanki Eli Łukasiak życzą wolontariusze i podopieczni z Kromki Chleba. Do życzeń dołączają się podopieczni i pracownicy DDP oraz klubu i świetlicy na czele z panią prezes Anną Kozerą.
***
Serdeczne podziękowania dla pani Ewy Łęskiej i pana Jana Owczuka z Ośrodka Szkoleniowo–Wypoczynkowego P.T.S. “MAZOWSZE” w Soczewce za wspaniały wieczór barbórkowy i za miłą obsługę. Barbara Biernat.
***
Najpierw/ jest Adwent/ mrok chłód oczekiwanie/ potem cisza śniegu/ wiatr od strony lasu/ zapach wanilii maku/ migdałów pomarańczy/ gałązek świerku/ łańcucha gwiazd/ światło Gwiazdy/ Betlejemskiej/ ciepło i radość/ żłóbka/ opłatek sianko/ pięciolistna koniczyna/ pod obrusem/ wzruszenie Matki. Całej rodzinie z Płocka, Zakrzewa, Bród Dużych, Ciesiel, przyjaciołom z Borowiczek, Wykowa, Płocka, Gąbina, Gostynina, najlepsze życzenia świąteczne przesyła W. Gołębiewska.
***
Dagmarze z okazji urodzin spełnienia marzeń, radości, uśmiechu i satysfakcji w życiu życzy dziadek.
***
Z okazji imienin Tomaszowi Szatkowskiemu wszystkiego co najlepsze, spełnienia marzeń i powodzenia w życiu życzą koleżanki i koledzy z redakcji „Tygodnika Płockiego”.
***
Pani Barbarze Biernat bukiet imieninowych serdeczności, przede wszystkim dużo zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń życzą przyjaciele.
***
Pani Marii Okrasie, wspaniałej grudniowej solenizantce, moc najserdeczniejszych życzeń, wszystkiego, co dobre, piękne i wartościowe oraz spełnienia marzeń życzą czytelnicy Książnicy Płockiej.

Zobacz kolejny artykuł

Życzenia czytelników TP

*** Abyście dalej szli przez życie trzymając się mocno za ręce. Zawsze uśmiechnięci, zawsze razem, …

Życzenia czytelników TP

*** Najserdeczniejsze życzenia dla Karoliny Szczawińskiej, dużo zdrowia, szczęścia i miłości, pociechy z synka, samych …