Życzenia czytelników TP

Sławomirze Chabowskiej z okazji imienin życzymy, aby z życia czerpała same radości i zadowolenie. Bo życie jest różą, co się rozwija, jest burzą i wichurą, co się w niebo wzbija. Jest pełnią szczęścia, ogromem miłości. Kocha być razem bez samotności, a dane Ci szczęście w swe ręce łap każdego dnia. Tego wszystkiego życzą Ci koleżanki z Sendenia Dużego Teresa i Barbara.

Tomaszowi Skrzyńskiemu z okazji imienin przesyłamy wiele ciepłych słów. Dużo szczęścia, radości, zadowolenia i satysfakcji płynącej z każdego podejmowanego przedsięwzięcia. Niech Cię życie zaskakuje miłymi chwilami każdego dnia. Tego wszystkiego życzy Ci pamiętająca o Twoim święcie rodzina z Maszewa.

Krystyna Marciniak z okazji urodzin otrzymuje życzenia zdrowia, szczęścia, spełnienia wszelkich marzeń, tych małych i tych wielkich. Życzymy Ci, aby każdy dzień niósł miłą niespodziankę, a los obdarowywał wspaniałymi chwilami. Życzenia przesyłają Grażyna z Jurkiem i Asią.

Wielu radosnych chwil, spełnienia wszystkich, bardzo licznych marzeń, planów i zamierzeń. Niech Cię nie opuszcza życiowy fart i ludzka życzliwość. Tego wszystkiego z okazji imienin grudniowemu solenizantowi Dariuszowi Radwańskiemu życzy pamiętająca rodzinka.

Sławomirze Chabowskiej wiązankę najpiękniejszych życzeń imieninowych, długich lat życia, nadziei, która obudzi Twoje serce i z nowym zapałem pozwoli spojrzeć na to, co już przygasło, spokoju ducha, wytrwałości w trudnych chwilach życiowych. Idź przez życie z dobrocią w sercu, otoczona ludźmi, których kochasz oraz dobrych, mądrych i oddanych przyjaciół – z głębi serca tego życzą Ci koleżanki wspólnej pracy w Sendeniu Dużym.

Grudniowej solenizantce Grażynie Radwańskiej z okazji urodzin wielu radosnych chwil, szczęścia, spełnienia wszystkich planów i zamierzeń i jak najszybciej udanego odpoczynku w górskich klimatach życzy pamiętająca rodzina.

Pani Ewa Oleszczuk otrzymuje serdeczne życzenia imieninowe. Wielu szczęśliwych chwil, radości, zadowolenia, szczęścia, spełnienia wszystkich planów i zamierzeń. Niech Cię nie opuszcza życiowy optymizm i zawsze dąż do celu. Życzenia przesyła rodzina z Płocka.

Urodzinowe życzenia otrzymuje Anna Radwańska. Z tej okazji przesyłamy Ci życzenia szczęścia, powodzenia w każdym podejmowanym przedsięwzięciu, zdrowia i wszystkiego co najlepsze w nadchodzącym 2012 roku. Życzenia przesyła rodzina.

Grudniowej solenizantce Ewie Stani-Tomczak z okazji imienin wielu wspaniałych chwil, szczęścia, zdrowia, łask bożych życzą pamiętające koleżanki. W życiu niech Ci towarzyszą radosne chwile, serdeczni ludzie, nie opuszcza Cię nigdy wiara i szczęście.

Najwspanialszemu solenizantowi Ignasiowi Justyńskiemu z okazji drugich urodzin przesyłamy tysiąc buziaków, uścisków i tyle samo dobrych życzeń: zdrówka, radości, góry prezentów urodzinowych i gwiazdkowych. Życzenia przesyłają rodzice wraz z babcią i ciocią.

 

Szanownej solenizantce Ewie Żółtańskiej składamy życzenia zdrowia, szczęścia, radości na nadchodzący czas świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkie kolejne dni Nowego Roku. Niech się spełnią wszystkie marzenia. Tego życzy pamiętająca Teresa.

Adamowi Oleszczukowi z okazji imienin wielu radosnych chwil, zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń. Ciepłe i serdeczne życzenia przesyła chrześniaczka Karolina z mężem.

Grudniowej solenizantce Ewie Kruszewskiej z okazji imienin życzenia wielu ciepłych, szczęśliwych chwil, zdrowia, optymizmu, zadowolenia i satysfakcji życiowej przesyła mama i siostra z rodziną.

Pani prezes Honoratce Nagórce z gminy Staroźreby, pani dyrektor Marysi Bożykowskiej ze szkoły w Nowej Górze oraz Zbyszkowi Żaglewskiemu za troskliwą opiekę nad moimi dziećmi życzenia zdrowych, wesołych świąt i szczęśliwego 2012 roku.

Radzie Miasta Płocka, panu prezydentowi Andrzejowi Nowakowskiemu, redakcji Tygodnika Płockiego i wszystkim mieszkańcom miasta życzenia szczęścia i zdrowia na Nowy Rok przesyła Genowefa Rychlik.

Grudniowy solenizant Eugeniusz Roj otrzymuje wiązankę imieninowych serdeczności od życzliwych znajomych i przyjaciół domu.

Dyrektorowi Płockiej Orkiestry Symfonicznej Adamowi Mieczykowskiemu serdeczne życzenia sukcesów zawodowych i realizacji wymarzonych koncertów w jubileuszowym roku 2012 ślą melomani.

Zobacz kolejny artykuł

Życzenia czytelników TP

*** Abyście dalej szli przez życie trzymając się mocno za ręce. Zawsze uśmiechnięci, zawsze razem, …

Życzenia czytelników TP

*** Najserdeczniejsze życzenia dla Karoliny Szczawińskiej, dużo zdrowia, szczęścia i miłości, pociechy z synka, samych …