Życzenia czytelników TP

Z okazji świąt Bożego Narodzenia, życzenia zdrowia, szczęśliwego 2012 roku kochanym paniom nauczycielkom ze Szkoły Podstawowej w Nowej Górze – Ani Dymowskiej, Monice Turowskiej, Joli Wiśniewskiej, Ani Kurpińskiej oraz Ani Gajewskiej z sekretariatu ślą uczniowie.

Dla pana prezydenta miasta Płocka Andrzeja Nowakowskiego i jego rodziny, zdrowych, pogodnych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku życzenia przesyła zawsze pamiętający Sylwester Szymczak.

Z okazji 18 urodzin, Milenie Kuczmarskiej przesyłamy moc najserdeczniejszych życzeń. Kochana Milenko, wszystkiego co najpiękniejsze i najlepsze, spełnienia wszystkich marzeń i zamierzeń oraz zdrowych i pogodnych dni, pełnych miłości i szczęścia ślą dziadkowie Kuczmarscy.

Serdeczne życzenia imieninowe dla wójta gminy Gozdowo Dariusza Kalkowskiego składają członkinie koła gospodyń wiejskich w Rycharcicach. Dziękujemy za owocną i miłą współpracę.

W dniu jubileuszu zawarcia związku małżeńskiego przez Elżbietę i Jana Śmigielskich moc najserdeczniejszych życzeń, dużo szczęścia, zdrowia, spełnienia wszystkich marzeń przesyła brat Mirosław z rodziną.

Z okazji imienin i urodzin serdeczne życzenia dla Anety Pejty przesyłają rodzice Kuczmarscy. Życzymy Ci zdrowia, szczęścia, wytrwałości i spełniania wszystkich planów i zamierzeń.

Wiktorii Ziemińskiej w dniu imienin najlepsze życzenia zdrowia, szczęścia i pomyślności przesyłają rodzice, dziadkowie i brat Łukasz. Niech los, co ma najlepszego, ściele Ci pod nogi i niech Cię otacza radość, a omija smutek.
Z okazji imienin Ewie Szumańskiej ciepłe świąteczne życzenia składają koleżanki.

Kochanej córce Wiktorii Król z okazji imienin najserdeczniejsze życzenia imieninowe, w dobrym zdrowiu, szczęściu, pomyślności, spełnienia marzeń ślą rodzice i rodzeństwo.

W dniu Twych urodzin życzymy Ci wszystkiego co najpiękniejsze, radosnych i pogodnych dni, pełnych szczęścia i miłości. Aby każdy nadchodzący dzień był tym najwspanialszym dniem w życiu i zawsze otaczali Cię kochający ludzie. Michałowi Lipińskiemu życzenia śle żona Nina z synem Radkiem.

W dniu imienin Ewie Szymańskiej życzenia spełnienia wszystkich marzeń, dużo szczęścia, radości, miłości, prawdziwych przyjaciół i sukcesów w życiu życzą znajomi.

Barbarze Bąkiewicz życzenia imieninowo-świąteczne, udanego wypoczynku, radosnych przeżyć, spełnienia najskrytszych marzeń oraz wszelkiej pomyślności składają znajomi.

Z okazji nadchodzących imienin pragniemy Ci życzyć jak najmniej w życiu trosk, przychylności losu, sprzyjających gwiazd, radości z najmniejszych przyjemności oraz umiejętności dostrzegania w życiu największych wartości. Pogody ducha oraz wszelkiej pomyślności Ewie Przygodzie życzą znajomi.

W dniu Twych urodzin, w dniu pełnym radości, życzymy aby uśmiech na Twej twarzy gościł. Niech się spełni rychło każde Twe marzenie, a smutek i cierpienie pójdą w zapomnienie. Dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności Henryce Kubik życzy rodzina Szymańskich.

Grudniowa solenizantka Ewa Jaszczak otrzymuje moc imieninowych i świąteczno-noworocznych życzeń od koleżanek.

Zobacz kolejny artykuł

Życzenia czytelników TP

*** Abyście dalej szli przez życie trzymając się mocno za ręce. Zawsze uśmiechnięci, zawsze razem, …

Życzenia czytelników TP

*** Najserdeczniejsze życzenia dla Karoliny Szczawińskiej, dużo zdrowia, szczęścia i miłości, pociechy z synka, samych …