Najnowsze informacje

Życzenia czytelników TP

Z okazji osiemnastej rocznicy urodzin Kamilowi z Sobowa przesyłamy najserdeczniejsze życzenia. Drogi Kamilu, doczekałeś dnia, na który długo czekałeś. W tym dniu wchodzisz w dorosłe życie. Niech towarzyszy Ci wiara, nadzieja, miłość i mądrość. Niech los Ci sprzyja niosąc powodzenie. Idź przez życie z dobrocią w sercu, otoczony ludźmi, których kochasz, by najlepsze chwile w Twoim życiu trwały wiecznie – życzenia ślą rodzice, rodzeństwo, dziadkowie oraz pozostała rodzina.

***
Z okazji imienin Tomaszowi Szatkowskiemu wszystkiego co najlepsze, spełnienia marzeń i powodzenia w życiu życzą koleżanki i koledzy z redakcji Tygodnika Płockiego.

***
Dariuszowi Ossowskiemu szczęścia, radości i samych słonecznych dni z okazji imienin życzą koleżanki i koledzy z redakcji Tygodnika Płockiego.

***
Dariuszowi Sieradzanowi z okazji zbliżających się imienin najserdeczniejsze życzenia szczęścia, dużo uśmiechu, dużo radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń życzą koleżanki i koledzy z firmy Levi Strauss.

***
Pani Barbarze Biernat bukiet imieninowych serdeczności, przede wszystkim dużo zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń składają przyjaciele.

***
Pani Marii Okrasie, wspaniałej grudniowej solenizantce, moc najserdeczniejszych życzeń, wszystkiego, co dobre, piękne i wartościowe oraz spełnienia marzeń życzą czytelnicy Książnicy Płockiej.

***
Z okazji imienin Dariuszowi Bieńkowskiemu życzymy wiele szczęścia, słodyczy, miłych wrażeń i spełnienia wszystkich marzeń – koleżanki i koledzy z Levi’sa.

***
Z okazji zbliżających się imienin serdeczne życzenia dla grudniowego solenizanta Tomasza Skrzyńskiego przesyła kochająca rodzina. Życzymy Ci zdrowia, szczęścia, wytrwałości, spełnienia wszystkich planów i zamierzeń, do tego wiele słońca w każdy dzień i powodów do uśmiechu.

***
Barbarze Mariańskiej z okazji imienin najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności, samych radosnych dni i spełnienia marzeń życzą znajomi.

***
Grudniowa solenizantka Barbara Krośnicka otrzymuje bukiet imieninowych serdeczności od pamiętających o Jej święcie przyjaciół.

***
Jesienno-zimowe, ale słoneczne i serdeczne życzenia otrzymuje Barbara Tyszka. Koleżanki mają nadzieję, że choć Barbórka była po małej wodzie, w święta nie zabraknie narciarzom białego puchu, a dla łyżwiarzy będzie lód.

Zobacz kolejny artykuł

Życzenia czytelników TP

*** Z okazji święta Waszego życzenia wszystkiego najlepszego: niech każdy dzień dostarcza radości i uśmiech …

Życzenia czytelników TP

*** Mężowi, dziadziusiowi, tacie Janowi Marciniakowi najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, szczęścia, pogody ducha, radości z życia, …