Życzenia czytelników TP

Życie jest jak róża, co się rozwija, jest burzą i wichurą, co w niebo się wzbija. Jest pełnią szczęścia, ogniem miłości. Kocha być razem bez samotności. Przesympatycznej solenizantce Basi Maciejewskiej z okazji imienin życzę, abyś z życia czerpała same radości i zadowolenie. Aby jedynymi łzami, które pojawią się w oczach, były kryształowe łzy szczęścia. Idź przez życie z dobrocią w sercu, otoczona ludźmi, których kochasz. Życzy Basia Marciniak.

Kochanym rodzicom Marii i Stanisławowi Krzemińskim najserdeczniejsze życzenia z okazji 30 rocznicy ślubu, dużo zdrowia, szczęścia, pociechy z dzieci i wnuków, powodzenia i wszystkiego co najlepsze życzą synowie i córka.

Mojemu najwspanialszemu synkowi Mikołajkowi Graczykowi najlepsze życzenia imieninowe, bardzo dobrych stopni w szkole i wielu przyjaciół, a przede wszystkim spełnienia marzeń, także tych, o których nigdy nie mówisz, życzą tata i mama.

Kochanemu dziadkowi Waldemarowi Kalinowskiemu z okazji imienin i 88 rocznicy urodzin przede wszystkim bardzo dużo zdrowia, więcej okazji do spotkań w gronie rodziny, nie tylko tej najbliższej oraz wszystkiego co najlepsze życzą Kazimierz oraz Anna i Dorota wraz z dziećmi i wnukami.

Żyj nam długo i szczęśliwie, bez konieczności odwiedzania lekarzy i szpitali. Ciesz się każdą chwilą, nawet tą nie do końca dobrą. Ważne, że masz wokół siebie przyjaciół, którzy są z Tobą na dobre i na złe. Kochanemu wujkowi Bogdanowi Mikołajewskiemu najlepsze życzenia imieninowe, wszystkiego co najlepsze, życzą siostrzenice z dziećmi.

Julia Krajewska jest adresatką życzeń imieninowych. W tym szczególnym dniu chcemy Ci życzyć wszystkiego najlepszego, powodzenia w pracy i samych dobrych dni w życiu osobistym, bądź szczęśliwa bez względu na to, co dzieje się wokół – koleżanki z biura.
Bardzo gorące, choć spóźnione o kilka dni życzenia imieninowe otrzymuje Andrzej Kotwica. Zdrowia, szczęścia, pomyślności, wszystkiego najlepszego życzą koleżanki i koledzy.

Przyjacielowi od serca, na którego zawsze można liczyć, Aleksowi D. życzenia imieninowe, z nadzieją na szybkie spotkanie i spędzenie kilku radosnych godzin, składa Dawid.

Z okazji 25 rocznicy zawarcia związku małżeńskiego państwu Bańkowskim wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń i dalszych wspólnych dni życzą przyjaciele.

Z okazji urodzin Grażyny Jankiewicz dużo zdrowia, pomyślności, uśmiechu na twarzy i pogody ducha życzy mąż z córkami.

Barbarze Kuczmarskiej serdeczne życzenia imieninowe, dużo zdrowia, szczęścia i powodzenia oraz wszystkiego co najlepsze życzy Ewa Przygoda z rodziną.

Spóźnione, ale serdeczne życzenia imieninowe panu prezydentowi Andrzejowi Nowakowskiemu przesyła Genowefa Rychlik z ulicy Wyszogrodzkiej.

Grudniowa solenizantka Barbara Pilarczyk otrzymuje bukiet imieninowych serdeczności od pamiętających znajomych.

Z okazji imienin kochanemu Mikołajowi Urbańskiemu rodzice i dziadkowie życzą wszystkiego najlepszego, dużo zabawek, dużo słodyczy i uśmiechu na buzi. Niech wszystkie Twoje dni będą radosne, słoneczne i wesołe, a życie upływa bez rozbitych kolan i guzów na głowie.

Zobacz kolejny artykuł

Życzenia czytelników TP

*** Abyście dalej szli przez życie trzymając się mocno za ręce. Zawsze uśmiechnięci, zawsze razem, …

Życzenia czytelników TP

*** Najserdeczniejsze życzenia dla Karoliny Szczawińskiej, dużo zdrowia, szczęścia i miłości, pociechy z synka, samych …