Życzenia czytelników TP

W tym tygodniu imieniny obchodzą:

  • 16 kwietnia – Bernadeta, Julia,
  • 17 kwietnia – Rudolf, Robert,
  • 18 kwietnia – Apoloniusz, Bogusława,
  • 19 kwietnia – Leon, Tymon,
  • 20 kwietnia – Czesław, Agnieszka,
  • 21 kwietnia – Feliks, Anzelm,
  • 22 kwietnia – Łukasz, Kaja.

***
Dzień urodzin Twych się zbliża,
więc życzenia kreślę Ci,
by się wszystko Ci spełniło,
o czym marzysz, o czym śnisz.
Byś pogodne miał sny
z głębi serca życzę Ci!
Życzenia dla Macieja Kaźmierkiewicza przesyła koleżanka
ze studiów.

***
Życzę Ci, aby każdy Twój dzień przepełniony był mnóstwem radości, tak aby uśmiech nie znikał Ci z twarzy. Aby otaczali Cię dookoła sami dobrzy ludzie, wśród których będziesz czuł się doceniany i kochany. Niech spełniają się Twoje marzenia, te małe i te większe. Bądź szczęśliwy i radosny! Kochanemu Robertowi – narzeczona.

***
W dniu Twych imienin życzę Ci,
samych radosnych w Twym życiu dni. Sukcesów w życiu i wytrwałości, zdrowia, szczęścia i dużo miłości. Życzenia i uściski kochanej Julci przesyła przyjaciółka.

***
Zdrowia, szczęścia, pomyślności,
w każdej chwili moc radości.
Niech Ci pachną kwiaty, drzewa
i niech wszystko „sto lat” śpiewa!
Życzenia Ewie Zielińskiej przesyłają koleżanki.

***
W dniu tak pięknym i wspaniałym życzę Tobie sercem całym moc uśmiechu i radości lecz najwięcej pięknej miłości. Niech Ci w takim dniu jak ten wszystkie troski umkną hen. Życzenia Darii Piskorskiej-Czajka przesyłają Radek i Karolina.

***
Życzenia są czymś bardzo ważnym – szczególnie w dniu urodzin. Tak więc życzymy ci tyle spokoju, ile tylko potrzebujesz, tyle szaleństwa, aby życie nie wydawało się nudne, tyle szczęścia, abyś nie oszalała z nadmiaru, miłości ponad wszystko, byś nigdy nie zaznała goryczy, nie czuła się samotna pośród ludzi, miała zawsze serce kochające przy sobie i jasne dni przed sobą oraz dużo zdrowia i spełnienia najskrytszych marzeń. Życzenia Martynie Hamerskiej ślą znajomi.

***
Szczęścia, zdrowia, pomyślności Czerp z życia same radości! Niech los Ci zawsze sprzyja, A co złe niech Cię omija. Dużo słodkości, szczęścia w miłości! Samych luksusów i milion całusów! Dla Krzyśka Witkowskiego od rodziny.

***
Ukochana Żono, w dniu tak pięknym i wspaniałym życzę Tobie sercem całym: zdrowia, szczęścia, pomyślności, 100 lat życia i radości! Życzenia Aleksandrze Więckowskiej składa mąż.

***
Życzę Ci wszystkiego co najweselsze, najmilsze, najsłodsze i najpiękniejsze. Spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń! Niech uśmiech nigdy nie znika z Twej twarzy! Agnieszce Sulkowskiej – koleżanka.

(jb)

Zobacz kolejny artykuł

Życzenia czytelników TP

W tym tygodniu imieniny obchodzą: 19 marca – Bogdan, Józef, 20 marca – Maurycy, Klaudia, …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.