Życzenia czytelników TP

***
Tomaszowi Skrzyńskiemu z okazji zbliżających się imienin ślemy życzenia zdrowia, pogody ducha, codziennej radości, wszelkiej pomyślności. Życzenia przesyła rodzina z Płocka.

***
Imieninowo pozdrawiamy Zdzisława Borowskiego. Wielu wspaniałych chwil spędzonych w wymarzony sposób. Sukcesów, radości i zadowolenia życzą pamiętający znajomi.

***
Grudniowej solenizantce Kasi Wójcik przesyłamy życzenia radości, szczęścia. Niech się spełnią małe i duże marzenia, a każdy kolejny dzień zaskakuje miłymi niespodziankami. Życzenia przesyła rodzinka z Płocka.

***
Wyjątkowe, okrągłe urodziny ma w grudniu Ania Radwańska. Życzymy Ci wielu radości, szczęścia, sukcesów, spełnienia planów i najskrytszych marzeń. Dużo okazji do zadowolenia i wspaniałej urodzinowej zabawy. Tego życzą Ci pamiętające kuzynki z Maszewa.

***
Grudniowa solenizantka Małgorzata Gajewska z okazji urodzin otrzymuje moc gorących życzeń. Dużo zdrowia, uśmiechu, radości, zadowolenia na każdy dzień. Wiele szczęścia i wszelkiej pomyślności życzą znajomi.

***
Wspaniałej, grudniowej solenizantce Ewie Stani-Tomczak przesyłamy gorące, serdeczne życzenia imieninowe. Zdrowia, szczęścia, wielu łask bożych na każdy dzień życia. Jak najwięcej okazji do radosnego uśmiechu, zadowolenia i patrzenia z optymizmem w przyszłość. Oby urzeczywistniły się wszystkie najskrytsze marzenia i pragnienia. Do życzeń dołączamy mocne uściski i buziaki. Życzenia przesyłają pamiętające koleżanki: Jola, Grażyna, Teresa.

***
Urodzinowe życzenia otrzymuje nasza koleżanka Małgorzata Palusińska. Dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności. Spełnienia marzeń, optymizmu, jak najwięcej okazji do śmiechu, takiego z głębi duszy. Pozdrawiamy.

***
Urodzinowo pozdrawiamy Sebastiana Grzeleckiego. Pomyślności wszelkiej w życiu osobistym, rodzinnym, zawodowym. Szczęścia i sukcesów w podejmowanych przedsięwzięciach. Dużo zdrowia. Życzenia przesyła rodzina z Maszewa.

***
Urodzinowe życzenia składamy Ignasiowi Justyńskiemu. Dużo radości, uśmiechu, góry prezentów świątecznych i urodzinowych. Dużo okazji do zabawy. Życzenia składają rodzice i ciocia Grażyna.

 

Zobacz kolejny artykuł

Życzenia czytelników TP

*** Abyście dalej szli przez życie trzymając się mocno za ręce. Zawsze uśmiechnięci, zawsze razem, …

Życzenia czytelników TP

*** Najserdeczniejsze życzenia dla Karoliny Szczawińskiej, dużo zdrowia, szczęścia i miłości, pociechy z synka, samych …