Najnowsze informacje

Życzenia czytelników TP

W dniu 10. urodzin Justynce Matacz życzenia zdrowia, szczęścia, dużo radości, dużo uśmiechu, dobrych ocen w szkole, wspaniałych przyjaciół, humoru dobrego i życia cudownego życzą dziadkowie Stępczyńscy.

Życzenia radosnych Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku, udanego wypoczynku, radosnych przeżyć, spełnienia najskrytszych marzeń oraz wszelkiej pomyślności wychowawczyni klasy IV a ze Szkoły Podstawowej nr 22 w Płocku przesyłają uczniowie.

Wiktorii Ziemińskiej w dniu imienin najlepsze życzenia zdrowia, szczęścia i pomyślności przesyłają rodzice, dziadkowie i brat Łukasz. Niech los, co ma najlepszego, ściele Ci pod nogi i niech Cię otacza radość, a omija smutek.

W dniu jubileuszu zawarcia związku małżeńskiego przez Elżbietę i Jana Śmigielskich moc najserdeczniejszych życzeń, dużo szczęścia, zdrowia, spełnienia wszystkich marzeń przesyła brat Mirosław z rodziną.

Z okazji imienin Dariuszowi Malinowskiemu moc gorących życzeń, dużo zdrowia, radości, zadowolenia z syna oraz spełnienia wszystkich marzeń składają rodzice.

W dniu urodzin Tomasza Bugaja życzenia spełnienia wszystkich marzeń, dużo szczęścia, radości, miłości, prawdziwych przyjaciół i sukcesów w życiu życzy chrzestny z rodziną.

Niech smutek zniknie w górskim potoku, by radość kwitła jak róża co roku, by na Twej twarzy promyczek słońca nigdy nie zniknął i trwał do końca, by najpiękniejsze chwile w Twoim życiu trwały wiecznie. Z okazji imienin Ewie Szumańskiej życzenia składają znajomi.

Pragnę Ci życzyć z okazji Twojego święta jak najmniej w życiu trosk, przychylności losu, sprzyjających gwiazd, radości z najmniejszych przyjemności oraz umiejętności dostrzegania w życiu największych wartości. Pogody ducha oraz wszelkiej pomyślności Mirosławowi Śmigielskiemu życzy żona.
Kochanej córce Wiktorii Król z okazji imienin najserdeczniejsze życzenia imieninowe, zdrowia, szczęścia, pomyślności, spełnienia marzeń ślą rodzice.
Małgorzacie Marcinkowskiej w to szczególne święto życzymy z całego serca zdrowia, szczęścia i pomyślności. Niech los, co ma najlepszego, ściele Ci pod nogi i niech Cię otacza radość, a omija smutek. Tego wszystkiego z okazji urodzin życzy Ci mąż z dziećmi.

W dniu Twych urodzin, w dniu pełnym radości, życzymy, aby uśmiech na Twej twarzy gościł. Niech się spełni rychło każde Twe marzenie, a smutek i cierpienie pójdą w zapomnienie. Dużo zdrówka i wszelakiej pomyślności Żanecie Jasińskiej życzą znajomi.

W dniu Twych imienin życzymy Ci wszystkiego, co najpiękniejsze, radosnych i pogodnych dni, pełnych szczęścia i miłości. Aby każdy nadchodzący dzień był tym najwspanialszym dniem w życiu i zawsze otaczali Cię kochający ludzie. Tomaszowi Skrzyńskiemu życzenia śle rodzina.

Wiązankę najpiękniejszych życzeń urodzinowych: długich lat życia, szczęścia, dobrego zdrowia i sił, powodzenia w całym życiu. Spełnienia najskrytszych marzeń, realizacji dobrych zamiarów i planów. Pogody ducha, nadziei na lepszą przyszłość oraz wszelkiej pomyślności Alicji Król życzy chrzestny.

Dyrektorowi Płockiej Orkiestry Symfonicznej Adamowi Mieczykowskiemu serdeczne życzenia imieninowe, zdrowia, szczęścia i mnóstwo ciekawych pomysłów dla Orkiestry życzą melomani.

Gorące podziękowania za fachową opiekę podczas porodu oraz pobytu w szpitalu doktorom Mariuszowi Kocikowi i Ewie Kukieła oraz położnej Małgorzacie Dureńskiej z Oddziału Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Św. Trójcy w Płocku składa Marta Nowicka z rodzicami.

Zobacz kolejny artykuł

Życzenia czytelników TP

*** Elżbiecie Chrobocińskiej serdeczne życzenia zdrowia, radości, pogody ducha, wszystkiego co najlepsze, co dobre i …

Życzenia czytelników TP

*** W tym uroczystym dniu Twoich urodzin szczere i serdeczne życzenia długich lat życia, przepełnionych …