Życzenia czytelników TP

Julia Lewandowska otrzymuje urodzinowe życzenia zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń i wielu miłych niespodzianek od losu. Życzenia przesyłają pamiętający o Twoim święcie znajomi.

Z okazji imienin Ewie Szymańskiej przesyłamy życzenia tego wszystkiego, co najlepsze. Niech spełnią się wszystkie plany, zamierzenia, a każdy dzień będzie wypełniony samymi radosnymi zdarzeniami. Tego życzą koleżanki.

Grudniowej solenizantce pani Ewie Żółtańskiej przesyłamy serdeczne imieninowe życzenia. Przede wszystkim zdrowia i szczęścia. Radości, okazji do tego, by jak zawsze obdzielać optymizmem i niepowtarzalnym uśmiechem. Niech kolejne dni przynoszą ciepło, szczęście, zadowolenie, a ciepłe słoneczko oświeca każdą chwilę radosnymi promykami. Tego życzą znajomi.

Wspaniałej, grudniowej jubilatce, kochanej córce, cioci, siostrze i szwagierce Grażynie Radwańskiej życzymy, oby los obdarzał Cię wszystkimi wspaniałościami. Niech wieją dla Ciebie same przyjazne życiowe wiatry i niosą Cię w stronę najpiękniejszych chwil i miejsc na ziemi. Niech spełnią się wszystkie, nawet najskrytsze plany i marzenia. A dobry czas pozwoli dotrzeć do tych miejsc, które dadzą oddech i wytchnienie od codziennego, szybkiego życia. Życzenia przesyłają: mama, siostra, szwagier i Ignaś.

Bukiet imieninowych serdeczności przesyłamy grudniowej solenizantce Ewie Szumańskiej. Zdrowia, szczęścia, optymizmu, zadowolenia z każdego dnia i jak najwięcej okazji do uśmiechu i zadowolenia życzą koleżanki.

Urodzinowe życzenia otrzymuje Aleksandra Bednarczuk. Radosnych chwil spędzonych w gronie przyjaciół, szczęścia, zadowolenia i wszystkiego najlepszego z okazji Twojego święta życzy Marta.

Ewa Przygoda otrzymuje imieninowe życzenia wszystkiego, co najlepsze: szczęścia, zdrowia, pogody ducha. Niech zawsze będzie okazja do tego, by się radośnie uśmiechać. Niech się spełniają wszystkie życiowe i zawodowe plany. Do życzeń dołączamy gratulacje z okazji rozpoczęcia pracy w samorządzie.

Składam serdeczne podziękowania personelowi medycznemu oddziału wewnętrznego, a w szczególności doktorowi Zbigniewowi Koralewskiemu i doktorowi Markowi Piotrowskiemu oraz doktorowi Markowi Szymonowiczowi za ratowanie życia i przywrócenie zdrowia naszemu ojcu Czesławowi Bętlewskiemu. Tak profesjonalne działanie i opieka przywraca wiarę i nadzieję najbardziej potrzebującym. Z wyrazami szacunku: Bogusława Grabowska i Halina Jędrzejewska.
Imieninowe życzenia otrzymuje Ewa Kędzierska. Zdrowia, szczęścia, radości, spełnienia planów, życiowego optymizmu na wszystkie codzienne pogody i niepogody życzą znajomi.

W ten zimowy czas ciepłe życzenia imieninowe przesyłamy Ewie Jaszczak. Niech towarzyszą Ci dobre chwile, szczęście uśmiecha się do Ciebie każdego dnia, a życie obdarowuje najlepszymi zdarzeniami. Życzenia przesyłają pamiętający o Twoim święcie znajomi.

Grudniowa jubilatka Sylwia Radwańska otrzymuje życzenia wszystkiego, co najlepsze. Zdrowia, szczęścia, zadowolenia z życia i spełnienia wszystkich planów, marzeń. Miej zawsze okazję do uśmiechu, zadowolenia, a na Twojej drodze niech się zdarzają same szczęśliwe i niezwykłe zdarzenia. Życzenia przesyła pamiętająca rodzina z Maszewa.

Z okazji świąt Bożego Narodzenia naszym kochanym rodzicom Witoldowi i Kazimierze Górnickim przesyłamy życzenia wielu radości, zdrowia, szczęścia. Niech ten czas będzie wypełniony rodzinnym ciepłem, serdecznymi uśmiechami najbliższych. A niezwykła, magiczna atmosfera wigilijnego wieczoru przyniesie radość, spokój, spełnienie na kolejne dni. Tego życzą córki: Basia, Ania, Krysia i syn Piotr.

Wspaniałej, grudniowej solenizantce Ewie Stani-Tomczak przesyłamy gorące, serdeczne życzenia imieninowe. Zdrowia, szczęścia, wielu łask bożych na każdy dzień życia. Jak najwięcej okazji do radosnego uśmiechu, zadowolenia i patrzenia z optymizmem w przyszłość. Oby urzeczywistniły się wszystkie najskrytsze marzenia i pragnienia. Do życzeń dołączamy mocne uściski i buziaki. Życzenia przesyłają pamiętające koleżanki: Jola, Grażka, Terka.

Właśnie minął roczek odkąd jesteś już z nami. Z tej okazji, kochany syneczku, życzymy, aby w Twoim życiu nigdy nie zabrakło szczęścia, radości i zadowolenia. Na życiowej drodze towarzyszyli Ci wierni przyjaciele wspierający w trudach i śmiejący się z Tobą w chwilach szczęścia. Niech nie zabraknie Ci nigdy sił do pokonywania przeciwności i wiary w dobry los. Każdy dzień życia będzie przepiękną, wartą wspomnień historią. A dobre aniołki osłaniają i prowadzą po czasami wyboistej, ale wartej przejścia życiowej drodze. Życzenia dla Ignasia Justyńskiego przesyłają kochający rodzice oraz babcia Helenka i ciocia Grażynka.

Eugeniuszowi Rojowi bukiet imieninowych serdeczności przesyłają koledzy.

Zobacz kolejny artykuł

Życzenia czytelników TP

*** Abyście dalej szli przez życie trzymając się mocno za ręce. Zawsze uśmiechnięci, zawsze razem, …

Życzenia czytelników TP

*** Najserdeczniejsze życzenia dla Karoliny Szczawińskiej, dużo zdrowia, szczęścia i miłości, pociechy z synka, samych …