Życzenia czytelników TP

Dla Agnieszki Wawrzyńskiej z Białkowa z okazji dwunastych urodzin dużo zdrówka, pomyślności, szczęścia i wszystkiego dobrego w życiu osobistym, pogodnych dni, dużo uśmiechu i dobrych ocen w szkole życzą rodzice i rodzeństwo.
***
Dariuszowi Sieradzanowi z okazji zbliżających się imienin najserdeczniejsze życzenia szczęścia, dużo uśmiechu, dużo radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń życzą koleżanki i koledzy z firmy Levi Strauss.
***
Z okazji „nastych” urodzin Sylwii najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności, samych radosnych dni i spełnienia marzeń przesyłają pamiętające kuzynki.
***
Helence Zaborowskiej z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia zdrówka, radości, uśmiechu, samych słonecznych dni i mnóstwa prezentów życzą ciocia Monika i Antonina.
***
Z okazji imienin Tomaszowi Szatkowskiemu wszystkiego, co najlepsze, spełnienia marzeń i powodzenia w życiu życzą koleżanki i koledzy z redakcji Tygodnika Płockiego.
***
Z okazji imienin Dariuszowi Bieńkowskiemu życzymy wiele szczęścia, słodyczy, miłych wrażeń i spełnienia wszystkich marzeń – koleżanki i koledzy z Levi’sa.
***
Z okazji zbliżających się imienin serdeczne życzenia dla grudniowego solenizanta Tomasza Skrzyńskiego przesyła kochająca rodzina. Życzymy Ci zdrowia, szczęścia, wytrwałości, spełnienia wszystkich planów i zamierzeń, do tego wiele słońca w każdy dzień i powodów do uśmiechu.

***
Dariuszowi Radwańskiemu z okazji imienin zdrowia, spełnienia najskrytszych marzeń, powodzenia w życiu osobistym życzy rodzina z Płocka.

***
Dariuszowi Ossowskiemu szczęścia, radości i samych słonecznych dni z okazji imienin życzą koleżanki i koledzy z redakcji Tygodnika Płockiego.
***
Pani Marii Jankowskiej serdeczne życzenia imieninowe składają pamiętający o niej znajomi.

Zobacz kolejny artykuł

Życzenia czytelników TP

*** Abyście dalej szli przez życie trzymając się mocno za ręce. Zawsze uśmiechnięci, zawsze razem, …

Życzenia czytelników TP

*** Najserdeczniejsze życzenia dla Karoliny Szczawińskiej, dużo zdrowia, szczęścia i miłości, pociechy z synka, samych …