Życzenia czytelników TP

Myszce – z okazji 37 rocznicy ślubu, serdeczne życzenia dalszych lat w zdrowiu, szczęściu i miłości życzy mąż Ryszard.

Kochanej cioci Krystynie Niewiadomskiej bardzo gorące życzenia z okazji urodzin, spełnienia marzeń, wszystkiego co najlepsze oraz oczywiście dużo zdrowia i pomyślności życzy rodzina Mirków, Grodzińskich, Wiechowskich wraz z dziećmi i wnukami.

Miłości najbliższych (wielkiej i nieustającej), optymizmu (nie tylko od święta), powodzenia w życiu zawodowym (większego niż sobie wyobrażasz), spełnienia marzeń (nawet tych, o których zapomniałaś) i wszystkiego najlepszego z okazji imienin Barbarze Pius życzą koleżanki z mężami.

Małgorzacie i Sewerynowi Kozłowskim gorące życzenia z okazji 35 rocznicy ślubu, przede wszystkim zdrowia, pociechy z najbliższych oraz spełnienia tych marzeń, których do tej pory nie udało się zrealizować, życzą dzieci Kasia i Grzegorz z dziećmi.

Trochę spóźnione, ale wcale nie mniej szczere i gorące życzenia imieninowe Basi Michalskiej, naszej wspaniałej mamie i babci, przesyłają: Paweł, Grażynka, Milenka i Krzyś.
Basi Ambroziak pragniemy życzyć odrobiny ciepła dzięki ludzkiej życzliwości, radości w smutku dzięki ludzkiej miłości, nadziei na lepsze jutro w ciężkich chwilach oraz ciszy tak pogodnej i czystej, aby dusza słyszała bicie serca. Życzenia imieninowe ślą koleżanki z mężami.

Spełnienia marzeń, sukcesów w pracy zawodowej, dużo, dużo zdrowia i pomyślności oraz pociechy z całej rodziny Wiesławowi Chrobotowi składają przyjaciółki i przyjaciele.

Idź przez życie z dobrocią w sercu, otoczona ludźmi, których kochasz, silna poczuciem bezpieczeństwa i szczęścia. Niech każdy obrót kalejdoskopu życia przynosi Ci radość i spełnienie. Życzymy Ci także, byś przez wiele lat mogła obserwować, jak rosną i doskonale radzą sobie Twoje kochane wnuki. Solenizantce Barbarze Szczepkowskiej życzenia przesyłają Wiktorscy i Zawadzcy.

Z okazji imienin Andrzejowi Tomaszewskiemu życzymy realizacji wszystkich planów, nawet tych najbardziej abstrakcyjnych, szczęścia, dzięki któremu te zamierzenia będą realne, zdrowia, które pomoże w ich realizacji, pieniędzy, bez których nawet te najwybitniejsze są niczym i przyjaciół, z którymi te sukcesy będzie można dzielić. Beata i Grzegorz.

Grudniowa solenizantka Maria Okrasa otrzymuje wiele imieninowych serdeczności od osób współpracujących z Książnicą Płocką.

Zobacz kolejny artykuł

Życzenia czytelników TP

*** Abyście dalej szli przez życie trzymając się mocno za ręce. Zawsze uśmiechnięci, zawsze razem, …

Życzenia czytelników TP

*** Najserdeczniejsze życzenia dla Karoliny Szczawińskiej, dużo zdrowia, szczęścia i miłości, pociechy z synka, samych …