Specjalistyczne kursy dla pielęgniarek i położnych

Od września w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Płocku prowadzone będą specjalistyczne kursy dla pielęgniarek i położnych. Udział w nich jest bezpłatny. Chętni do udziału mogą logować się do 20 sierpnia.
Zaplanowane kursy są organizowane przez Wydział Nauk o Zdrowiu. W terminie: 22 września – 15 grudnia prowadzone będą następujące kursy: leczenie ran dla pielęgniarek, leczenie ran dla położnych, wywiad i badanie fizykalne dla pielęgniarek i położnych, resuscytacja oddechowo- krążeniowa noworodka dla pielęgniarek i położnych, wykonywanie badania spirometrycznego dla pielęgniarek.
W terminie 23 września – 16 grudnia odbywać się będą kursy: resuscytacja krążeniowo-oddechowa dla pielęgniarek i położnych, wykonywanie i interpretacja zapisu elektrokardiograficznego u dorosłych dla pielęgniarek i położnych, edukator w cukrzycy, szczepienia ochronne dla pielęgniarek, kompresjoterapia dla pielęgniarek.
Termin logowania w SMK (System Monitorowania Kształcenia) jest do 20 sierpnia – ilość miejsc ograniczona. Dodatkowe informacje można uzyskać w biurze Samodzielnej Pracowni Kształcenia Podyplomowego Wydziału Nauk o Zdrowiu PWSZ w Płocku, Pl. Dąbrowskiego 2, pokój A 101 we wtorki i czwartki w godzinach: 15.00 – 18.00, nr telefonu (24) 366 – 54 – 00 wew. 260.

rad
fot. D. Ossowski

Zobacz kolejny artykuł

Wypożyczalnia sprzętu medycznego

Pierwsza w Płocku wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego już działa. Mieści się przy ulicy Kolegialnej …