Po zdrowie do GH Mazovia

Do końca marca w każdy wtorek, czwartek, sobotę i niedzielę w GH Mazovia można będzie korzystać z bezpłatnych porad zdrowotnych. Będą ich udzielać specjaliści z Orlen Mediki na specjalnie przygotowanym stoisku.
We wtorki i czwartki na pytania osób zainteresowanych specjaliści odpowiadać będą w godzinach 14.00–18.00. W soboty i niedziele chętni mogą skorzystać z merytorycznego wsparcia od godziny 12.00 do 20.00. Stoisko przygotowano na pierwszym piętrze Galerii przy kawiarni Crema.
Na czwartek 14 marca zaplanowano pomiary ciśnienia i rozmowy o chorobach serca. W sobotę, 16 marca, porad będzie udzielał dietetyk, a w niedzielę 17 marca można będzie skorzystać z porad w zakresie badań laboratoryjnych. Kolejny tydzień porad rozpoczyna się we wtorek, 19 marca, od pokazu działania defibrylatora AED ratującego życie. Czwartek, 21 marca, będzie poświęcony zagadnieniom związanym z zapobieganiem i usuwaniem cellulitu. Można będzie także skorzystać z bezpłatnego masażu górnego odcinka kręgosłupa. Na sobotę 23 marca zaplanowane są porady psychologa, niedzielę 24 marca – porady logopedy. W ostatnim tygodniu miesiąca, we wtorek, udzielane będą porady farmaceutyczne, a w czwartek – 28 marca można będzie poznać technikę udzielania pierwszej pomocy.     rad

Zobacz kolejny artykuł

Wypożyczalnia sprzętu medycznego

Pierwsza w Płocku wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego już działa. Mieści się przy ulicy Kolegialnej …