Diabetolog i dietetyk, nowa poradnia przy Miodowej

Płocki Zakład Opieki Zdrowotnej uruchomił nową poradnię specjalistyczną. Od września w Przychodni Specjalistycznej Świętej Trójcy przy ulicy Miodowej 2 pacjenci będą mogli korzystać z porad diabetologicznych.
Do dyspozycji pacjentów będą lekarze specjaliści w dziedzinie diabetologii, dietetyk kliniczny, a także pielęgniarki edukatorki ds. diabetologii. Poradnia będzie czynna przez cztery dni w tygodniu. Pacjenci już mogą zapisywać się na wizyty. Zapisy przyjmowane są osobiście lub telefonicznie pod nr telefonu: 24 364 53 41, 24 364 53 50, od poniedziałku do piątku, w godz. od 7.30 do 17.30. Każdy pacjent w dniu zapisu powinien posiadać aktualne skierowanie od lekarza podstawowej opieki zdrowotnej.
Oferta Płockiego Zakładu Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o. została wybrana spośród kilku innych ofert zgłoszonych w konkursie organizowanym przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Kontrakt został podpisany na 5 lat.

rad
fot. pixabay.com

Zobacz kolejny artykuł

Płock ma prawie 2 mln złotych na zdrowe kręgosłupy i walkę z otyłością

Prezydent Płocka Andrzej Nowakowski podpisał umowę na realizację projektu profilaktycznego dla uczniów szkół podstawowych. Miasto …

Specjalistyczne kursy dla pielęgniarek i położnych

Od września w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Płocku prowadzone będą specjalistyczne kursy dla pielęgniarek …