Wypadek w Bodzanowie [ZDJĘCIA]

W miejscowości Bodzanów na ulicy Głowackiego zderzył się motocykl z samochodem osobowego. 2 osoby poszkodowane, zabrane przez pogotowie do szpitala.
FOT. OSP Kanigowo, PSP Płock

Zobacz kolejny artykuł

Wygrana SPR ORLEN Wisły Płock

W meczu kończącym rok 2018 ORLEN Wisła Płock zwyciężyła ENERGA MKS Kalisz 30:18. ORLEN Wisła …

Zakończył się Konkurs Pianistyczny im. Stefańskich [ZDJĘCIA]

39 utalentowanych młodych pianistów, uczniów szkół muzycznych z całej Polski, rywalizowało w XV edycji odbywającego …

Jeden komentarz

 1. Współczująca

  I jak zwykle pełno bezwartościowych, nikomu do szczęścia niepotrzebnych komentarzy, których nikt nie zablokuje, bo mamy “wolność słowa”. Co z tego, że głupiego, ale słowa.
  Na naszych oczach jeszcze kilka dni temu rozegrała się tragedia niedo pozazdroszczenia. Tragedia z udziałem dwóch młodych chłopaków, którzy być może popełnili błąd.
  Ale czy to jest napewno czas na poszukiwanie winnego, na wytykanie błędów, na wyznaczanie kary? Czy my napewno mamy takie prawo? Prawo do oceny innych? Czy może właśnie dziś powinniśmy spojrzeć w lustro i zadać sobie kilka ważnych pytań?
  Gdzie byliśmy? Gdzie byliśmy, gdy młody chlopaka
  kupował sobie skuter? Czy hamowalismy go, czy może zacieraliśmy ręce, bo wpadnie kilka groszy? Gdzie byliśmy my, gdy nastolatkowie uczyli się jeździć na tej maszynie? Czy zwracalismy uwagę, czy może plulismy sobie w twarz, że dziecko ma droższy sprzęt od naszego poloneza?
  I teraz kolejne pytanie gdzie jesteś teraz? Czy podajesz rękę roztrzęsionej matce, czy dajesz chusteczke zapłakanej siostrze, czy może znowu piszesz te durne komentarze? Jakby fakt, że ludzie popełniają błędy był jakimś odkryciem. Odpowiem Ci- kur*a nie jest. Odkryciem jest to, że przez milony lat nie nauczyliśmy się czegoś co powinno być naszą domeną-człowieczeństwa i niesienienia pomocy słabszym. Nie dlatego, że jesteśmy chrześcijaninami, rodziną przyjaciółmi, ale dlatego że jesteśmy ludźmi.

  Ktoś mądry powiedział kiedyś: “Kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamień.” Rzucisz? Bo Kamil za tą winę poniósł najwyższą cenę-ŻYCIE.