Najnowsze informacje

Nadzieja 2017, czyli festyn pełen dobrej zabawy!

Jeśli czerwiec i festyn na terenie ogródka Miejskiego Zespołu Obiektów Sportowych, to bez wątpienia także Festyn „Nadzieja”. Jak co roku do wspólnej zabawy dzieci, młodzież i dorosłych z całego kraju zaprosiło Krajowe Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci Niepełnosprawnych „Pomoc Dzieciom” w Płocku. Organizatorzy spotkali się ze swoimi przyjaciółmi już po raz szesnasty.
Doroczne festyny to spotkania, podczas których można wspaniale bawić się pomagając najbardziej potrzebującym. Pomysłodawcą integracyjnych spotkań jest Stanisław Lewandowski, prezes Krajowego Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci Niepełnosprawnych „Pomoc Dzieciom” w Płocku. Płockiego społecznika od początku wspierali wolontariusze, płockie instytucje, firmy, samorządy. Na festynie bawili się goście z kilkunastu ośrodków z całego kraju. – Są tu wszyscy, którzy chcą i wiedzą, jak spełniać marzenia dzieciaków. Bo nasz festyn to spotkanie przyjaciół, którzy są by dawać radość i pomagać innym – mówił o osobach współtworzących atmosferę festynowych spotkań Stanisław Lewandowski.
Jak co roku podczas festynu wręczano medale im. dr. Henryka Jordana. W tym roku uhonorowano nim Barbarę Trzcińską, pełnomocnik dyrektora CH Auchan Płock.
Współorganizatorami festynu są Starostwo Powiatowe w Płocku, Urząd Miasta Płocka, Komeda Miejska Policji, Straż Miejska w Płocku, Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej, Płocka Spółdzielnia Mieszkaniowa, Międzyzakładowy Branżowy Związek Zawodowy w Grupie Kapitałowej PKN ORLEN S.A.

Zobacz kolejny artykuł

Blok gazowo-parowy już gotowy [ZDJĘCIA, WIDEO]

Wybudowany przez Siemensa blok gazowo-parowy PKN ORLEN w Zakładzie Produkcyjnym w Płocku został przekazany do …

Aeroklub Ziemi Mazowieckiej zaprosił na dni otwarte [ZDJĘCIA]

W niedzielę na płockim lotnisku odbyły się dni otwarte Aeroklubu Ziemi Mazowieckiej. Można było zobaczyć …

Jeden komentarz

  1. Nie ma to jak dobra zabawa!