Mamy blogerki znowu w Płocku

17 pań zjawiło się w Płocku na II zlocie mam blogerek. Spotkanie zorganizowały trzy płocczanki: Joanna Adamkiewicz, Ilona Cntokowska i Wioleta Skawińska. To oczywiście mamy i blogerki zarazem.
Z dnia na dzień takich dziewczyn w internecie przybywa. Śmiało konkurują z blogerkami kulinarnymi czy modowymi, no i mają tysiące fanów. Na prowadzonych stronach dzielą się swoimi macierzyńskimi radościami i smutkami, wymieniają się doświadczeniami z innymi rodzicami, a czasami mają ochotę wyjść poza ramy wirtualnego świata i spotkać się na żywo z koleżankami znanymi z netu. Stąd już krótka droga do organizowania zlotu.
Płocczanki dla swoich gości przygotowały wiele atrakcji. Były prezentacje produktów przydatnych dla mam i dla dzieci. Logopeda opowiedział o rozwoju mowy u dzieci. Na koniec maluchy czekała profesjonalna sesja fotograficzna.
Uczestniczki spotkania przede wszystkim ucieszyły się z możliwości spotkania w „realu”. I jak to w kobiecym gronie, 4 godziny spotkania błyskawicznie minęły. Dziewczyny zapowiedziały jednak, że na pewno w swoich blogach zamieszczą relacje ze spotkania z Płocka. Czekają też na kolejne hasło o zlocie. BeeS
fot. Rafael Dominik

Zobacz kolejny artykuł

Wernisaż Pawła Wyborskiego w PGS

W okresie przedświątecznym warto odwiedzić Płocką Galerię Sztuki. Do 5 stycznia będzie tam prezentowana wystawa …

Wszyscy dostali nagrody czyli Orlen Handball Mini Ligi [ZDJĘCIA]

W halach Zespołu Szkół nr 5 w Płocku odbył się finałowy turniej Orlen Handball Mini …