Wspólne święto płocczan i pracowników ORLENU [ZDJĘCIA]

Niedziela w Płocku upłynęła pod znakiem „Dni Chemika”. W miasteczku, jakie powstało na zielonych terenach Politechniki Warszawskiej organizatorzy święta przygotowali mnóstwo atrakcji zarówno dla najmłodszych, jak również dla starszych uczestników. Dzieci mogły wziąć udział w licznych zabawach z animatorami, odwiedzić namioty e-sportowe, zasiąść w bolidzie Formuły 1 z symulatorem, a także wziąć udział w atrakcjach zorganizowanych przez zakładową straż pożarną PKN ORLEN.
Starsi mieszkańcy miasta mogli przebadać się i zasięgnąć porady specjalistów w „Miasteczku Zdrowia”. Nie zabrakło również Diabelskiego Młyna, z którego można było podziwiać panoramę Płocka. Kibice piłki nożnej mogli obejrzeć wyjątkowy mecz, podczas którego zmierzyły się ze sobą reprezentacja dziennikarzy oraz drużyna przyjaciół ORLENU. Spotkanie było bardzo wyrównane i ostatecznie zakończyło się wynikiem 2:2.
Niedzielna odsłona „Dni Chemika” przyniosła również wyniki rywalizacji artystycznej zorganizowanej w ramach „Talentiady”. Ten wyjątkowy dzień nie mógł się odbyć bez dobrej muzyki. Na scenie zaprezentowała się płocczanka Monika Lewczuk oraz gwiazdy wieczoru, czyli Golec uOrkiestra.
(ek)
Fot. Dariusz Ossowski

Zobacz kolejny artykuł

Wyjątkowy mecz – na murawie zobaczycie znanych dziennikarzy i sportowców z ORLEN TEAMU

W najbliższy weekend na płocczan będzie czekało mnóstwo atrakcji. Wśród nich pojawią się także te …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.