W Płocku trwa wielkie święto tańca [ZDJĘCIA, WIDEO]

Kilkadziesiąt ekip z całej Polski przyjechało do Płocka na XI Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Cheerleaders GRAND PRIX POLSKI 2019. W hali sportowej Szkoły Wyższej Pawła Włodkowica artystyczno-sportowe pokazy zaprezentowało kilkaset cheerleaderek.
Sobota, to kilkanaście godzin muzyki, zabawy i niezwykle energetycznego, kolorowego widowiska. Do Płocka przyjechało ponad 50 ekip z całej Polski. Zespoły z Płocka, Gdańska, Gdyni, Słupska, Biskupca, Pasłęka, Warszawy, Torunia, Legionowa, Kozienic, Kałuszyna i Elbląga. Nasze miasto reprezentują dziewczęta z Akademii Cheerleaders IMPRESJA oraz Zespół Cheerleaders SWPW-IMPACT. Całodniowy turniej cheerleaders rozgrywany jest w dwóch dywizjach: pom dance i perfarmance cheer, a każda z nich w trzech kategoriach wiekowych.

Trwają XI otwarte Mistrzostwa Mazowsza Cheerleaders w Płocku

Opublikowany przez Gazeta Tygodnik Płocki Sobota, 8 czerwca 2019

Tradycyjnie występy odbywają się w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku. Zawody wystartowały o godz. 10.00. O 13.30 oficjalne zaprezentowały się wszystkie grupy biorące udział w mistrzostwach. I przyszedł czas na finały, podczas których sędziowie zadecydują o przyznaniu poszczególnych miejsc.

Imperia podczas XI otwartych Mistrzostw Mazowsza Cheerleaders w PłockuImpresja Płock, Akademia Cheerleaders

Opublikowany przez Gazeta Tygodnik Płocki Sobota, 8 czerwca 2019

Organizatorami mistrzostw jest Polskie Stowarzyszenie Cheerleaders, Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku oraz Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Tańca IMPRESJA. Wsparcia finansowego udzieliło miasto. Partnerami imprezy jest firma AVON, płocki WOPR, Płocka Grupa Fotograficzna, LOGOTYPO.
Goście i uczestnicy mistrzostw wspierają także Fundację Portal FM Pomagamy Dzieciom. Fundacja organizuje kiermasz, z którego dochód będzie przeznaczony na wakacyjny wyjazd dla podopiecznych fundacji.
rad

Fot. Dariusz Ossowski

Zobacz kolejny artykuł

VII Płocki Piknik Lotniczy. 15 i 16 czerwca nad Wisłą i lotnisku

Lądowanie samolotu na barce i lądowanie motoparalotniarza Wojtka Bógdała na skrzydle samolotu to tylko część …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.