Porażka z Pogonią. Coraz trudniejsza sytuacja Wisły[ZDJĘCIA]

W piątkowym mieczu Ekstraklasy drużyna Wisły Płock uległa na własnym stadionie Pogoni Szczecin 0:2 (0:1). Katem “Nafciarzy” okazał się Adam Buksa, który w pierwszej połowie dobił piłkę odbitą od poprzeczki po strzale zrzutu karnego Kamila Drygasa, a tuż po przerwie wykorzystał dośrodkowanie Dawida Steca. Wisła nie miała w tym spotkaniu zbyt wielu argumentów w ofensywie. Wystarczy powiedzieć, że chociaż udawało się dochodzić do sytuacji i Wisła miała, szczególnie w pierwszej połowie, optyczną przewagę, przez 90 minut gospodarzom nie udało się oddać ani jednego celnego strzału na bramkę Pogoni.

Energetyczna Majunia

Z okazji odbywającego się Pikniku Europejskiego płocczanie mogli także bawić się przy wyjątkowych brzmieniach podczas …