Mamy blogerki znowu w Płocku

17 pań zjawiło się w Płocku na II zlocie mam blogerek. Spotkanie zorganizowały trzy płocczanki: Joanna Adamkiewicz, Ilona Cntokowska i Wioleta Skawińska. To oczywiście mamy i blogerki zarazem.
Z dnia na dzień takich dziewczyn w internecie przybywa. Śmiało konkurują z blogerkami kulinarnymi czy modowymi, no i mają tysiące fanów. Na prowadzonych stronach dzielą się swoimi macierzyńskimi radościami i smutkami, wymieniają się doświadczeniami z innymi rodzicami, a czasami mają ochotę wyjść poza ramy wirtualnego świata i spotkać się na żywo z koleżankami znanymi z netu. Stąd już krótka droga do organizowania zlotu.
Płocczanki dla swoich gości przygotowały wiele atrakcji. Były prezentacje produktów przydatnych dla mam i dla dzieci. Logopeda opowiedział o rozwoju mowy u dzieci. Na koniec maluchy czekała profesjonalna sesja fotograficzna.
Uczestniczki spotkania przede wszystkim ucieszyły się z możliwości spotkania w „realu”. I jak to w kobiecym gronie, 4 godziny spotkania błyskawicznie minęły. Dziewczyny zapowiedziały jednak, że na pewno w swoich blogach zamieszczą relacje ze spotkania z Płocka. Czekają też na kolejne hasło o zlocie. BeeS
fot. Rafael Dominik

Zobacz kolejny artykuł

“Z Jezusem w drogę”. AutoFara 2019 [ZDJĘCIA]

W niedzielę, 7. kwietnia, w płockiej Farze odbyła się 16 AutoFara “Z Jezusem w drogę”. …