Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

Triathlon o Puchar Prezydenta Miasta Płocka

Czerwiec 8 @ 10:00 - 15:30

Już po raz XIV triathloniści z całej Polski będą walczyć o Puchar Prezydenta Miasta Płocka na dystansie sprinterskim, czyli 750 m pływania, 20 km jazdy kolarskiej oraz 5 km biegu. W ramach płockich zawodów odbędą się VII Mistrzostwa Polski Lekarzy w Triathlonie MTB. Zawodnicy wyruszą na trasę zlokalizowaną nad Kąpieliskiem Miejskim „Sobótka” w samo południe, o 12.00.
Wcześniej, bo o 10.30 na trasę o połowę krótszą wystartują zawodnicy rywalizujący w Otwartych Mistrzostwach Płocka Amatorów w Triathlonie. Na tym dystansie odbędą się także Mistrzostwa Płockich Szkół Ponadgimnazjalnych w Triathlonie w ramach Młodzieżowej Ligi Sportowej oraz Mistrzostwa Płockich Szkół Podstawowych i Gimnazjów w Aquathlonie.
Organizatorzy, tj. Płockie Towarzystwo Triathlonu DELTA, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Płocku, Okręgowa Izba Lekarska w Płocku oraz Rejonowe Płockie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe przygotowali oprócz klasyfikacji generalnej w starcie głównym, aż 18 kategorii w obu startach oraz kilka niespodzianek dla uczestników wyścigów.
Zapraszamy miłośników sportów wytrzymałościowych do udziału i kibicowania 8 czerwca 2019 od godziny 10.00 w rejon Kąpieliska Miejskiego „Sobótka”.

Szczegóły

Data:
Czerwiec 8
Czas:
10:00 - 15:30
Wydarzenie Category:

Miejsce

Zalew Sobótka
Rybaki
Płock,
+ Google Map