Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Spektakl „Babski Kabaret, czyli Old Spice Girls”

Kwiecień 26 @ 18:00 - 20:00

26 kwietnia o godzinie 18.00 Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki zaprasza Państwa do Domu Darmstadt na solidną dawkę humoru. Jest to możliwe za sprawą trzech kobiet: Emilii Krakowskiej, Barbary Wrzesińskiej i Lidii Stanisławskiej.
Śmiech przedłuża życie, zapewnia zdrowie i poprawia samopoczucie, stąd stały jego deficyt. Porcję szczerego śmiechu zapewni Państwu spektakl kabaretowy ”OLD SPICE GIRLS”, czyli Babski Kabaret. Jest to kabaret z kobietami, dla kobiet i o kobietach, ale zapewne panowie również nie będą się nudzić. W rolach głównych występują: Lidia Stanisławska, Emilia Krakowska oraz Barbara Wrzesińska.
Program kabaretowy pełen jest zabawnych monologów, dowcipów, piosenek i improwizacji, obfituje w świetne dialogi autorstwa Marii Czubaszek, naczelnej satyryczki naszego kraju. Skecze uzupełnione zostały także o teksty Zbigniewa Korpolewskiego (autora tekstów m.in. dla Hanki Bielickiej i kabaretu „Dudek”) oraz Krzysztofa Jaroszyńskiego (satyryka i scenarzysty piszącego m.in. dla Krystyny Sienkiewicz, Jana Kobuszewskiego).
Dwugodzinny program jest znakomitym pomysłem na spędzenie wspaniałego wieczoru, nawiązuje do tradycji klasycznego literackiego kabaretu, gdzie skecz i monolog przeplatany jest piosenką czasem gorzką, częściej dowcipną i gdzie zawsze można liczyć na dobrą puentę.
Bilety na wydarzenie w cenie 50 zł można kupić w przedsprzedaży w bileterii POKiS (ul. Jakubowskiego 10), na www.pokis.infoserw.pl oraz w cenie 60 zł w dniu spektaklu w biurze Domu Darmstadt (Stary Rynek 8).

Szczegóły

Data:
Kwiecień 26
Czas:
18:00 - 20:00
Wydarzenie Category:

Miejsce

Dom Darmstadt
ul. Stary Rynek 8
Płock,
+ Google Map