Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Mistrzostwa Polski Skuterów Wodnych

Maj 18 - Maj 19

Już po raz trzeci Rejonowe Płockie WOPR zorganizuje Motorowodne Mistrzostwa Polski Skuterów Wodnych. Tym razem to właśnie w Płocku rozpocznie się cykl zawodów o miano najlepszych sterników pływających na skuterach wodnych w roku 2019. Na starcie zamelduje się ponad 40 najlepszych polskich zawodników, startujących także z sukcesami w imprezach rozgrywanych w Europie oraz zawodach rangi światowej. Udział w zawodach zapowiedzieli również zawodnicy z Rosji, Litwy, Czech.

Przy płockim molo staną stoiska firmowe producentów akcesoriów motorowodnych i wystawców skuterów wodnych, a dla najmłodszych płocki WOPR przygotował dmuchane miasteczko do gier i zabaw!
Wspólny start całej grupy skuterów, ryk silników o mocach przekraczających 500 KM, fontanny wody i fale rozbijane przez mknące z dużymi prędkościami skutery, zapewnią przybyłym widzom niesamowite emocje. Najszybsze maszyny będą w stanie rozpędzić się nawet do 150 km/h!
Zawody komentowane przez profesjonalnego spikera można będzie obserwować z płockiego molo, plaży oraz ze skarpy wiślanej. W ciągu dwóch dni trwania Mistrzostw rozegranych zostanie pond 20 wyścigów wyłaniając najlepszych sterników I rundy Mistrzostwa Polski Skuterów Wodnych 2019 r.
Poza wymiarem czysto sportowym impreza będzie miała na celu propagowanie bezpiecznych form spędzania czasu w wodzie, ze szczególnym uwzględnieniem wykorzystania sprzętu motorowodnego.

Szczegóły

Start:
Maj 18
Koniec:
Maj 19
Wydarzenie Category:

Miejsce

Bulwary nad Wisłą