Oddaj głos – ostatnia szansa!

Czy wszyscy zainteresowani wypełnili kupony albo wysłali SMS-y? To ostatni ju¿ moment, by oddać głos na swojego faworyta w plebiscycie na Wydarzenie Roku 2018 „Z Tumskiego Wzgórza”. Przypominamy: SMS-y i kupony muszą do nas trafić do czwartku, 28 marca, do godz. 9.00 – tak zakłada regulamin dostępny na stronie internetowej TP. O tym, dlaczego warto głosować na Wydarzenie Roku 2018, przekonują znani powszechnie płocczanie.


Zbigniew Leszczyński
członek zarządu PKN ORLEN ds. Rozwoju

Płock jest dla ORLENU małą ojczyzną, w której bije serce naszej firmy. To właśnie mieszkańcy Płocka budowali 60 lat temu początki obecnej potęgi Koncernu. I mimo że jesteśmy dziś organizacją o zasięgu globalnym, pamiętamy, że wszystko zaczęło się tutaj, w mieście na Tumskim Wzgórzu.
Z uwagi na charakter i skalê naszego działania wiemy dobrze, jak ważne są dialog i współpraca z najbliższym otoczeniem, odpowiedzialność w relacjach ze społeczeństwem. Plebiscyt organizowany przez redakcję Tygodnika Płockiego pozwala mieszkañcom zabrać głos i ocenić realizowane dla nich inicjatywy. Projekty przygotowane przez PKN ORLEN z myślą o mieszkańcach Płocka niejednokrotnie były wśród laureatów konkursu, wiemy więc, ile satysfakcji dostarcza uznanie dla tego, co robimy z myślą o innych. Gorąco zatem zachęcam do głosowania na wydarzenia z tegorocznej edycji plebiscytu „Z Tumskiego Wzgórza”.

Adam
Mieczykowski
dyrektor Płockiej Orkiestry Symfonicznej

Tegoroczny Plebiscyt ,,Z Tumskiego Wzgórza” w kategorii Kultura obfituje w nominacje, które oparte są na tradycji, związane z ważnymi dla nas wydarzeniami i swoją markę budowały na przestrzeni wielu lat, konsekwentnie realizując wyznaczone cele. Z pewnością ich obecność wśród nominowanych jest w pełni uzasadniona. Ale zostały też wyróżnione niecodzienne projekty, które swoim pomysłem, młodzieńczym wigorem i rozmachem potrafiły przyciągnąć do siebie bardzo liczną – nawet kilkutysięczną widownię i wzbudziły moc niesamowitych wrażeń. Wszystkie zasługują na zwycięstwo i wyróżnienie, dlatego gorąco zachęcam czytelników Tygodnika Płockiego do wzięcia udziału w plebiscycie i oddania głosu na wybrane wydarzenie. Naprawdę warto!


Andrzej
Nowakowski
prezydent Płocka

Dzięki Tygodnikowi Płockiemu i zorganizowanemu przez ten tytuł Plebiscytowi „Z Tumskiego Wzgórza” mamy okazję raz w roku podsumować najważniejsze i najciekawsze wydarzenia ostatnich 12 miesięcy z różnych dziedzin życia całego regionu. Cieszę się, że wśród nich są projekty zrealizowane na terenie Płocka, a między nimi – przedsięwzięcia przygotowane przez Urząd Miasta i jego jednostki. Już sam fakt ich nominacji przynosi satysfakcję. Oczywiście mam nadzieję, że wśród Czytelników Tygodnika Płockiego zyskają również uznanie i zdobędą głos. Czasu na wybór faworyta nie zostało wiele. Zachęcam do głosowania w Plebiscycie „Z Tumskiego Wzgórza”.


Adam
Struzik
marszałek województwa mazowieckiego

Plebiscyt „Z Tumskiego Wzgórza”, organizowany przez Tygodnik Płocki, od lat cieszy się ogromną popularnością. To doskonała okazja do przeglądu najistotniejszych przedsięwzięć. Dzięki tej inicjatywie dowiadujemy się, które wydarzenia i inwestycje były cenne i ważne dla mieszkańców regionu płockiego.
Cieszę się, że w gronie nominowanych w kategorii „Inicjatywy gospodarcze i społeczne” znalazł się generalny remont oddziału i położnictwa w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym na Winiarach. To bardzo ważna dla regionu płockiego inwestycja, dzięki której powstało miejsce przyjazne pacjentom.
Wszystkim nominowanym serdecznie gratuluję, a czytelników gorąco zachęcam do wzięcia udziału w głosowaniu. To nie tylko wygrana dla konkretnej inwestycji, ale też sygnał dla samorządów, co jest istotne dla mieszkańców.


Grażyna
Zielińska
członek Kapituły Plebiscytu, aktorka Teatru Dramatycznego w Płocku,
występująca w wielu popularnych serialach telewizyjnych

Tygodnik Płocki jak co roku zorganizował Plebiscyt „Z Tumskiego Wzgórza”, a my, mieszkańcy Płocka i powiatu płockiego mamy możliwość i obowiązek wziąć w nim udział. To MY zdecydujemy, co dla nas dobre, co potrzebne i co nam się podoba. Tyle tu ważnych inicjatyw. Głosujcie! Do zobaczenia na gali.

Jak głosować – wydarzenie z Tumskiego Wzgórza 2018

Zobacz kolejny artykuł

Mazowsze Płockie

Dziś chcielibyśmy państwu przybliżyć to wszystko, co w roku ubiegłym działo się w tak zwanym …