Głosujmy, naprawdę warto! Ostatni tydzień na zdobycie wartościowych nagród

Chcesz być jedną z trzech osób, którym naleją za darmo do samochodu paliwo za 700 zł? A może bardziej odpowiada ci różnoraki sprzęt gospodarstwa domowego, ewentualnie RTV? A może chcesz zrobić prezent żonie, zabierając ją do salonu piękności? Być może wreszcie jesteś zwolennikiem wiosennego grillowania i wolałbyś bardzo ciężkie upominki od sierpeckiego Kasztelana?

Nie ma sprawy. To są prezenty od Tygodnika Płockiego dla ciebie. Ale żeby mieć szanse ich odebrania, musisz oddać swój głos w Plebiscycie „Z Tumskiego Wzgórza – Wydarzenie Roku 2018”. I to najlepiej nie jeden!
Karty od PKN ORLEN
Główna nagroda to karty paliwowe ufundowane przez PKN ORLEN. A w zasadzie 3 główne nagrody – każda o wartości 700 zł. Przedstawiciele PKN ORLEN i Tygodnika Płockiego wręczą je najbardziej aktywnym uczestnikom głosowania 5 kwietnia, podczas uroczystej Gali wieńczącej nasz Plebiscyt, która odbędzie się w Domu Technika w Płocku. A potem? Cóż, oczywiście dzięki tym kartom będzie można tankować za darmo!

W plebiscycie są 3 główne nagrody – karty paliwowe ufundowane przez PKN ORLEN – każda o wartości 700 zł

Oczywiście to, jakie nagrody trafią do konkretnych czytelników, regulują szczegółowo regulaminy zamieszczone na naszej stronie internetowej (tp.com.pl). Wyjaśnijmy tylko w wielkim skrócie myślowym, że nasza zabawa preferuje tych, którzy są najbardziej aktywni. Można – głosując na wydarzenie bądź wydarzenia zamieszczone na pasku obok – wysyłać zarówno kupony, jak i SMS-y. Na kuponach jest specjalne miejsce na telefon nadawcy po to, byśmy mogli to skonfrontować z telefonami tych, którzy głosują za pomocą SMS. Krótko mówiąc: sumujemy wszystkie głosy od konkretnego czytelnika.
Na tej podstawie tworzony jest rejestr naszych zwycięskich czytelników w kolejności ilości oddanych głosów. To proste – te 3 osoby, które oddadzą najwięcej głosów, otrzymają zaproszenia na uroczystą Galę, a tam wręczone im będą karty paliwowe, do następnych czytelników trafią inne kolejne nagrody, w zależności od ich wartości. Te pozostałe nagrody będą do odebrania w naszej redakcji. Listę nagrodzonych czytelników opublikujemy w wydaniu Tygodnika Płockiego z datą 2 kwietnia i już od tego dnia można po nagrody przychodzić do naszej redakcji (Stary Rynek 27).

Sprzęt sportowy i AGD
Co zatem oprócz kart paliwowych trafi do naszych czytelników? Możemy napisać o konkretach, bo wszystkie nagrody już zostały kupione i w redakcji TP czekają na szczęśliwych, acz aktywnych czytelników naszego czasopisma. Do przekazania mamy zatem: Rower Dawstar Retro S1B, rower magnetyczny (stacjonarny) Hertz fitness Sirius 2, zestaw garnków BERG-MIX BM-5001 (12 elementów), namiot Coleman Darwin 2, robot planetarny COCLEVER Kitchen Mate Basic, ekspres do kawy Adler AD 4404r, wideorejestrator Tracer MobiFinest FHD, sokowirówka Saturn ST-FP8052, maszynka do mięsa Scarlett SC-MG45S49, grill elektryczny Mesko MS 3035, zestaw sztućców Altom Cosmo (24 elementy), suszarka do grzybów Manta MHD210, opiekacz Zelmer ZSM2001X, waga kuchenna Emos EV022, waga łazienkowa Scarlett SC-BS33E073.

Wśród wielu wartościowych nagród jest sprzęt AGD i sportowy

Wizyta w Salonie Cleopatra
Terapia wodorem, hybrydowy lifting? A może zabiegi pielęgnacyjne na twarz z żelazkiem? Te i wiele innych usług oferuje swoim klientom Salon Kosmetologii Cleopatra. Firma dla naszych czytelników, uczestników plebiscytowej zabawy przygotowała 5 zaproszeń – każde z nich o wartości 200 zł. Zaproszenia obejmują dowolny zabieg odżywczy twarzy lub ciała. Wystarczy wysłać kilka kuponów bądź SMS-ów i prawdopodobieństwo wygrania tej właśnie nagrody staje się bardzo duże. A prezent – tak trochę przewrotnie – wręczyć można swojej żonie, narzeczonej, dziewczynie choćby z okazji 1 kwietnia.

5 zaproszeń do salonu kosmetologii Cleopatra, każde o wartości 200 zł

Ciężkie… upominki od Kasztelana
Wreszcie czas na 20 zestawów upominkowych przygotowanych przez sierpeckiego Kasztelana. Te ostatnie są ciężkie; przy ich odbiorze nasze czytelniczki (jeśli to do nich, a nie do płci mniej pięknej, trafią tego typu nagrody) muszą się posiłkować męskim ramieniem.
Jak konkretnie wyglądają ufundowane dla czytelników nagrody, zobaczyć można na stronie internetowej TP w podrozdziale „Z Tumskiego Wzgórza”.
Czasu na zwiększenie swoich nagrodowych szans coraz mniej. Przypomnijmy: kupony przynosimy do redakcji (bądź wysyłamy stosunkowo wcześniej pocztą) do 28 marca, do godziny 9.00. Do tej samej godziny można przysyłać SMS-y. Zatem jeszcze przez kilkanaście dni wszystko (i zwycięstwa poszczególnych wydarzeń w kategoriach plebiscytowych, i nagrody rzeczowe) w rękach naszych czytelników.

20 nagród – niespodzianek od Browaru Kasztelan Sierpc

Szat

Jak głosować – wydarzenie z Tumskiego Wzgórza 2018

Zobacz kolejny artykuł

Mazowsze Płockie

Dziś chcielibyśmy państwu przybliżyć to wszystko, co w roku ubiegłym działo się w tak zwanym …