Prezentujemy listę wygranych czytelników

Na to wydanie Tygodnika Płockiego czekali z niecierpliwością ci czytelnicy, którzy – poprzez wysłanie kuponów lub SMS-ów – zdecydowali się wziąć czynny udział w Plebiscycie „Z Tumskiego Wzgórza – Wydarzenie Roku 2017”. Tak jak obiecywaliśmy, nagrodzeni zostali ci, którzy oddali najwięcej głosów (patrz regulamin na stronie internetowej TP – przyp. autora). Trzy główne nagrody – karty paliwowe, każda o wartości 700 zł, ufundowane przez PKN ORLEN, ucieszą naszych czytelników w Płocku i Radzanowie.
Najwięcej głosów ze wszystkich czytelników TP biorących udział w głosowaniu oddała Agata Zazga z Płocka. Była zaskoczona naszym telefonem z informacją o nagrodzie, ale też bardzo szczęśliwa. – Nawet w najśmielszych marzeniach nie przypuszczałam, że mogę wygrać. Coś nieprawdopodobnego, choć przyznam, że przy oddawaniu głosów napracowałam się co niemiara – tak rozpoczynamy naszą rozmowę. – Z satysfakcją chcę powiedzieć, że swoje głosy w kategorii „Kultura” oddawałam na jubileuszowy cykl koncertów w Płockiej Orkiestrze Symfonicznej. Jestem ogromną fanką Orkiestry, a już koncert skrzypka Seiji Okamoto to był po prostu majstersztyk!

Druga karta paliwowa trafi do Ilony Matusiak, także z Płocka. Nasz telefon o wygranej zastał panią Ilonę w pracy. Nie pytaliśmy o to, ale byliśmy i jesteśmy cały czas ciekawi, jak na tę wiadomość zareagowali koledzy i koleżanki. – W głosowaniu postawiłam na jedno wydarzenie i – co za tym idzie – jedną osobę, moją faworytkę. Dominika Muraszewska, gdyż o niej mowa, to osoba uparta, ambitna, doskonała w tym, co robi. Godnie reprezentuje nasz kraj. Wyjaśnijmy, że chodzi oczywiście o Dominikę Muraszewską, młodzieżową mistrzynię Europy w lekkoatletyce.
Jedni okres przedświąteczny spędzają w pracy, inni dbają w tym czasie o dom. Monikę Ulicką zastaliśmy przy robieniu porządków świątecznych. Pani Monika wykorzystała fakt, że na kuponach zamieszczanych w Tygodniku Płockim głosować można było nie tylko w jednej, ale we wszystkich czterech kategoriach. – Co tu ukrywać – rozpoczyna rozmowę trzecia posiadaczka bonu paliwowego ufundowanego przez PKN ORLEN. – Jestem instruktorką pierwszej pomocy PCK, zatem z czystym sumieniem głosowałam na panią Darię Domosławską i jej starania o rozbudowę płockiej sieci defibrylatorów AED. Głosowałam także w kategorii „Sport i turystyka”. Ponieważ sama uprawiałam lekkoatletykę, zatem moje głosy trafiły do Martyny Lewandowskiej i Mirosława Nisztora. Jak tu nie docenić srebrnego medalu mistrzostw świata Martyny…
Te trzy wymienione osoby odbiorą swoje nagrody w piątek, 6 kwietnia podczas uroczystej Gali w Domu Technika, wieńczącej nasz Plebiscyt. Właśnie wysyłamy do nich zaproszenia. Pozostałe osoby – czytelników TP biorących udział w zabawie – zapraszamy jak najszybciej po odbiór nagród do redakcji Tygodnika Płockiego.
Oto zdobywcy poszczególnych nagród w kolejności zależnej od ilości oddanych głosów: 1. Agata Zazga, Płock – karta paliwowa PKN ORLEN o wartości 700 zł, 2. Ilona Matusiak, Płock – karta paliwowa PKN ORLEN o wartości 700 zł, 3. Monika Ulicka, Radzanowo – karta paliwowa PKN ORLEN o wartości 700 zł, 4. Joanna Pełka, Radzanowo – tablet Navitel, 5. Janusz Wochowski, Płock – kamera rejestrująca samochodowa Navitel, 6. Mieczysława Rakowska, Mała Wieś – drukarka komputerowa Canon ze skanerem, 7. Henryk Kacperski, Żochowo – nawigacja samochodowa Navitel, 8. Marta Krasuska, Płock – sokowirówka, 9. Piotr Odrzywolski, Płock – smartwatch Manta, 10. Barbara Żółtowska, Płock – mikser z misą Zelmer, 11. Adam Czechowski, Płock – koktajler Zelmer, 12. Marcin Błaszczyk, Sierpc – odkurzacz samochodowy na baterie, 13. Piotr Malesa, Stanisławowo – gofrownica/opiekacz, 14. Anita Cichoń, Płock – toster Koenic, 15. Maria Grochowalska, Płock – łazienkowa waga osobowa.

Kolejne 20 osób otrzyma zestawy upominkowe od jednego z naszych sponsorów, czyli Browaru Kasztelan. Uściślijmy: są stosunkowo ciężkie, zatem jeśli niektóre z nich trafiły do pań, to proponujemy, żeby o pomoc w ich odbiorze w redakcji Tygodnika Płockiego poprosić mężczyzn. Pewnie będą zadowoleni, szczególnie że zapowiada się ładna pogoda, idealna do zorganizowania grilla… Oto kolejni wygrani: 16. Hubert Gieryszewski, Płock, 17. Konrad Iwański, Płock, 18. Łukasz Jankowski, Płock, 19. Małgorzata Śmigielska, Poznań, 20. Adam Mikołajewski, Płock, 21. Krzysztof Wiśniewski, Płock, 22. Tadeusz Ozdowy, Płock, 23. Piotr Gwóźdź, Płock, 24. Bartosz Wojciechowski, Płock, 25. Janusz Justyński, Płock, 26. Ewa Kozłowska, Płock, 27. Marzena Siołek, Nowe Proboszczewice, 28. Kamila Zielińska, Radzanowo, 29. Aneta Kłosińska, Płock, 30. Katarzyna Dziewirz, Płock, 31. Bernard Milewski, Maszewo, 32. Henryk Maliszewski, Maliszewo, 33. Elżbieta Bąbalicka, Turza Wielka, 34. Natalia Dąbkowska, Zdziar Wielki, 35. Aneta Graczyk, Włóki.
Tak jak obiecywaliśmy, nagrodziliśmy w sumie 35 osób. Gratulujemy zwycięzcom. Dziękujemy za udział w głosowaniu pozostałym uczestnikom. Szansa na kolejne nagrody już za rok, w kolejnej, 12. edycji naszego Plebiscytu.
Wymienione powyżej osoby zapraszamy po odbiór nagród do naszej redakcji (Stary Rynek 27). Główne nagrody – karty paliwowe – wręczymy podczas uroczystej Gali, która odbędzie się w najbliższy piątek w Domu Technika. Tak też zakończy się tegoroczna edycja Plebiscytu. Wręczymy nominacje (po 10 w każdej kategorii), a także ogłosimy zwycięzców w każdej z tych kategorii. Otrzymają oni od nas piękne, ręcznie wykonane przez artystę ludowego miedzioryty. Obszerna relacja z Gali w następnym numerze TP.

Szat

Zobacz kolejny artykuł

Region z inicjatywami

To już kolejny numer, w którym zamieszczamy kupon otwierający jedną z dwóch możliwości (obok SMS-owego …