Oddaj głos – ostatnia szansa!

Czy wszyscy zainteresowani wypełnili kupony albo wysłali SMS-y? To ostatni już moment, by oddać głos na swojego faworyta w plebiscycie na Wydarzenie Roku 2017 „Z Tumskiego Wzgórza”. Przypominamy: SMS-y i kupony muszą do nas trafić do czwartku, 29 marca, do godz. 9.00 – tak zakłada regulamin dostępny na stronie internetowej TP. O tym, że warto głosować, przekonują członkowie Kapituły Plebiscytu.

Mariusz Bieniek
starosta płocki

Przede wszystkim jest mi niezmiernie miło, że i w tym roku kapituła plebiscytu „Z Tumskiego Wzgórza” dostrzegła starania oraz zaangażowanie Powiatu Płockiego w poprawę życia i aktywizację naszych wspaniałych mieszkańców. To dla każdego nominowanego zaszczyt, ponieważ plebiscyt „Tygodnika Płockiego” już na stałe wpisał się w nasz region, jest marką samą w sobie. Ale nie zapominajmy, że również możliwość wybierania wyróżnionych osób, wydarzeń czy inwestycji jest przywilejem, z którego warto skorzystać. Zachęcam zatem wszystkich Państwa do oddania głosu na propozycję, z którą najbardziej się Państwo utożsamiają. Być może będzie to któreś z wydarzeń nominowanych w kategorii „W regionie” – najbliższej memu sercu. Gorąco do tego namawiam.

Mirosław  Kłobukowski
prezes zarządu MTBS Sp. z o.o.

To już kolejna edycja plebiscytu „Z Tumskiego Wzgórza”, która rosnącą ciągle popularnością coraz bardziej rozpala emocje nie tylko wśród czytelników naszego tygodnika. To także niepowtarzalna okazja do pełnego przeglądu najważniejszych wydarzeń roku w naszym mieście i regionie. Plebiscyt ten już na trwałe stał się sam w sobie wydarzeniem roku. Cieszę się bardzo, że MTBS Sp. z o.o. znalazło się wśród jego sponsorów, będąc wcześniej nie tylko wielokrotnie nominowanym, ale i dwukrotnym laureatem w kategorii „Gospodarka”. Wszystkich gorąco namawiam nie tylko do brania w nim udziału, ale także bieżącego śledzenia tej szlachetnej rywalizacji o najwyższy laur w każdej kategorii. A sam z niecierpliwością czekam na kolejną jego edycję, w której być może będzie można powalczyć nie tylko o tytuł „Wydarzenia roku”, ale w końcu i o tytuł „Wydarzenia ostatniego dziesięciolecia”, czego serdecznie życzę jego twórcom, wszystkim nominowanym, laureatom, czytelnikom i mieszkańcom.

Wioletta Kulpa
kierownik Działu Marketingu Społecznego i CSR w PKN ORLEN

Plebiscyt „Z Tumskiego Wzgórza” już na stałe wpisał się w kalendarz naszych płockich, lokalnych wydarzeń. To wspaniała inicjatywa, bo pokazuje cenne społecznie działania, a co najważniejsze – ich pomysłodawców. Najczęściej nie zabiegają oni o splendor, a przecież warto ich docenić i uhonorować. Redakcja Tygodnika Płockiego znalazła sposób, by zrobić to jak najbardziej obiektywnie i sprawiedliwie, czyli w drodze głosowania Czytelników. Dlatego zachęcam do udziału w głosowaniu na wydarzenia, które w 2017 roku były dla nas istotne. Każdy głos jest ważny. Tylko w ten sposób możemy wskazać, które inicjatywy trafiły w społeczne oczekiwania i wpłynęły na różne aspekty życia mieszkańców.

 

Adam Mieczykowski
dyrektor Płockiej Orkiestry Symfonicznej

Tegoroczny Plebiscyt ,,Z Tumskiego Wzgórza” w kategorii ,,Kultura” zdominowały okrągłe Jubileusze instytucji i zespołów, które od wielu lat mają ugruntowaną pozycję na mapie kulturalnej naszego miasta i regionu.
Z pewnością ich obecność wśród nominowanych jest w pełni uzasadniona. Ale są też wyróżnione wydarzenia, które potrafiły przyciągnąć do siebie nawet kilkutysięczną widownię i były prawdziwymi artystycznymi perłami. To pokazuje, że potrzebujemy dobrych spektakli, koncertów, widowisk, festiwali, lubimy pójść na ciekawy film i obejrzeć interesującą wystawę. Wszystkim nominowanym życzę zwycięstwa i gorąco zachęcam czytelników Tygodnika Płockiego do głosowania.

Andrzej Nowakowski
prezydent Płocka

W Płocku dużo się dzieje, wystarczy otworzyć miejski kalendarz imprez, aby się o tym przekonać. W każdej dziedzinie, czy to w kulturze, edukacji, sporcie, czy też gospodarce realizowanych jest co roku wiele cennych inicjatyw. Od jedenastu lat, dzięki Tygodnikowi Płockiemu i Plebiscytowi „Z Tumskiego Wzgórza”, mieszkańcy mogą wybrać te, które uważają za najważniejsze, najciekawsze i najbardziej wartościowe. W zaszczytnym gronie nominowanych są projekty Miasta i miejskich instytucji. Mam nadzieję, że zyskały Państwa aprobatę… i głos. Na wybór swojego faworyta zostało zaledwie kilka dni. Gorąco zachęcam do głosowania.

Zobacz kolejny artykuł

Region z inicjatywami

To już kolejny numer, w którym zamieszczamy kupon otwierający jedną z dwóch możliwości (obok SMS-owego …