Karty paliwowe i wiele innych

Chcesz być jedną z trzech osób, którym naleją za darmo do samochodu paliwo za 700 zł? A może bardziej odpowiada ci różnoraki sprzęt gospodarstwa domowego, ewentualnie RTV? Być może wreszcie jesteś zwolennikiem wiosennego grillowania i wolałbyś bardzo ciężkie upominki od sierpeckiego Kasztelana?
Nie ma sprawy. To wszystko mamy dla ciebie. Ale żeby mieć szanse na te prezenty od naszej redakcji, musisz oddać swój głos w Plebiscycie „Z Tumskiego Wzgórza – Wydarzenie Roku 2017”. I to najlepiej nie jeden!

Karty od PKN ORLEN
Główna nagroda to karty paliwowe ufundowane przez PKN ORLEN. A w zasadzie 3 główne nagrody – każda o wartości 700 zł. Przedstawiciele PKN ORLEN i Tygodnika Płockiego wręczą je najbardziej aktywnym uczestnikom głosowania 6 kwietnia, podczas uroczystej Gali wieńczącej nasz Plebiscyt, która odbędzie się w Domu Technika w Płocku. A potem? Cóż, oczywiście dzięki tym kartom będzie można tankować za darmo!
Oczywiście to, jakie nagrody trafią do konkretnych czytelników, regulują szczegółowo regulaminy zamieszczone na naszej stronie internetowej (tp. com. pl). Wyjaśnijmy tylko w wielkim skrócie myślowym, że nasza zabawa preferuje tych, którzy są najbardziej aktywni. Można – głosując na wydarzenie bądź wydarzenia zamieszczone na pasku obok – wysyłać zarówno kupony, jak i SMS-y. Na kuponach jest specjalne miejsce na telefon nadawcy, po to, byśmy mogli to skonfrontować z telefonami tych, którzy głosują za pomocą SMS. Krótko mówiąc: sumujemy wszystkie głosy od konkretnego czytelnika.
Na tej podstawie tworzony jest rejestr naszych zwycięskich czytelników w kolejności ilości oddanych głosów. To proste – te 3 osoby, które oddadzą najwięcej głosów, otrzymają zaproszenia na uroczystą Galę, a tam wręczone im będą karty paliwowe. Do następnych czytelników trafią inne kolejne nagrody, w zależności od ich wartości. Te pozostałe nagrody będą do odebrania w naszej redakcji. Listę nagrodzonych czytelników opublikujemy w wydaniu Tygodnika Płockiego z datą 3 kwietnia i już od tego dnia można po nagrody przychodzić do naszej redakcji (Stary Rynek 27).

Sprzęt RTV-AGD
Teraz kolej na wymienienie nagród, które trafią do naszych czytelników. W kolejności (w zależności od ilości oddanych głosów i wartości nagrody) będą to oczywiście najpierw 3 karty paliwowe. Następne 12 nagród to: tablet Navitel, kamera rejestrująca samochodowa Navitel, drukarka komputerowa Canon ze skanerem, nawigacja samochodowa Navitel, sokowirówka, smartwatch Manta, mikser z misą Zelmer, koktajler Zelmer, odkurzacz samochodowy na baterie, gofrownica/opiekacz, toster Koenic, łazienkowa waga osobowa.

Ciężkie… upominki od Kasztelana
Wreszcie czas na 20 zestawów upominkowych przygotowanych przez sierpeckiego Kasztelana. Te ostatnie są ciężkie; przy ich odbiorze nasze czytelniczki (jeśli to do nich – a nie do płci mniej pięknej – trafią tego typu nagrody), muszą się posiłkować męskim ramieniem.
Jak konkretnie wyglądają ufundowane dla czytelników nagrody, zobaczyć można na stronie internetowej TP w podrozdziale „Z Tumskiego Wzgórza”.
Czasu na zwiększenie swoich nagrodowych szans coraz mniej. Przypomnijmy: kupony przynosimy do redakcji (bądź wysyłamy stosunkowo wcześniej pocztą) do 29 marca, do godziny 9.00. Do tej samej godziny można przysyłać SMS-y. Zatem jeszcze przez kilkanaście dni wszystko (i zwycięstwa poszczególnych wydarzeń w kategoriach plebiscytowych, i nagrody rzeczowe) w rękach naszych czytelników.

Szat

Zobacz kolejny artykuł

Region z inicjatywami

To już kolejny numer, w którym zamieszczamy kupon otwierający jedną z dwóch możliwości (obok SMS-owego …