Najnowsze informacje

Kapituła przyznała 40 Nominacji, rozpoczynamy głosowanie [WIDEO]

Pierwszy etap tegorocznej edycji plebiscytu na wydarzenie roku pod nazwą „Z Tumskiego Wzgórza” za nami. Kapituła doceniła te wszystkie wydarzenia, które wpływały na jakość naszego życia w roku ubiegłym. Ich inicjatorzy zostaną – zgodnie z regulaminem i życzeniem Kapituły – nagrodzeni podczas uroczystej Gali Tygodnika Płockiego (która odbędzie się 6 kwietnia w Domu Technika w Płocku). Teraz przechodzimy do etapu głosowania. Przypominamy: w każdej z kategorii głosowanie wyłoni zwycięzców, których podczas Gali 6 kwietnia uhonorujemy dodatkowo pięknymi, ręcznie wykonanymi miedziorytami.

Tak jak w latach ubiegłych, będziemy prezentować co tydzień Nominacje Kapituły, by czytelnicy mogli z czystym sumieniem wskazać swoich faworytów, głosując za pomocą zamieszczonego obok kuponu bądź SMS-a. Ci, którzy brali już udział w tym plebiscycie, wiedzą, że warto wycinać i wysyłać kupony (także wysyłać SMS-y), bo w Tygodniku czeka na zainteresowanych mnóstwo nagród. W tym roku będą one nie mniejsze niż w roku ubiegłym. Nagrody główne są tym razem aż 3, przypadną zatem 3 osobom! Są to karty paliwowe do zrealizowania na stacjach PKN ORLEN, każda o wartości 700 zł. Poza nagrodą główną warto zwrócić także uwagę na inne nasze prezenty! Między innymi sprzęt RTV-AGD. Uwaga! Bardzo ważne jest podawanie na kuponach swojego numeru telefonu. Dzięki temu uczestnik naszej zabawy, który jednocześnie wysyła także SMS-y, może sumować swoje głosy i zwiększać szanse na wygraną.

Zatem już można głosować! Kupony będą zamieszczane w Tygodniku Płockim aż 8 razy, warto więc zwielokrotnić swoje szanse na nagrody, bo ilość kuponów (bądź głosów SMS-owych) od jednego nadawcy może być wręcz nieograniczona. Kupony można nadsyłać nadsyłać listownie bądź używać w tym celu kart pocztowych (kupon można nakleić na kartę). Na kopercie bądź karcie proszę umieścić dopisek: „Z Tumskiego Wzgórza” i wysłać pocztą na adres Tygodnika Płockiego: Stary Rynek 27, 09-400 Płock. Oczywiście lubiący spacery mogą także kupony przynosić osobiście. Przy okazji odwiedzicie państwo naszą redakcję.

Wybory Kapituły


Kapituła zebrała się w redakcji TP w ubiegły wtorek. Dla każdego z jej 13 członków (przypomnijmy skład tego szacownego gremium: Tomasz Szatkowski – redaktor naczelny Tygodnika Płockiego – przewodniczący Kapituły; Roman Siemiątkowski, wiceprezydent Płocka; Wioletta Kulpa – delegat prezesa PKN ORLEN ds. Społeczności Lokalnej, Iwona Sierocka – wicestarosta powiatu płockiego, Krzysztof Izmajłowicz – prezes Izby Gospodarczej Regionu Płockiego, Jacek Kruszewski – prezes klubu sportowego Wisła Płock, Adam Wiśniewski – prezes klubu sportowego SPR ORLEN Wisła Płock, Iwona Krajewska – prezes Płockiej Lokalnej Organizacji Turystycznej, Stanisław Kwiatkowski – dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku, Jerzy Rozkosz – wójt gminy Bielsk, Radosław Lewandowski – dyrektor Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki, Stefan Friedmann – aktor i reżyser m.in. Teatru Dramatycznego w Płocku, Ryszard Wolbach – płocki muzyk) wielką przyjemnością było w żarliwej dyskusji optować za umieszczeniem danego wydarzenia w dziesiątce nominowanych. Gorzej, kiedy przyszło z ciężkim sercem rezygnować z uhonorowania tych, którym się to na pewno w jakiś sposób należało.
A tegoroczne głosowanie nad Nominacjami było wyjątkowo trudne. W efekcie propozycji naszych czytelników i tych przygotowanych przez dziennikarzy TP zebraliśmy rekordową (patrząc na 10 dotychczasowych edycji Plebiscytu) ilość Wydarzeń, które podlegały ocenie Kapituły.
Nasze spotkanie trwało prawie 3 godziny. Efektem obrad jest zamieszczona obok lista wydarzeń, które naszym zdaniem zasłużyły na Nominacje.

Szat

Zobacz kolejny artykuł

Uchylamy rąbka tajemnicy

Oczywiście jeszcze się nie kończy. Poza tym wydaniem Tygodnika Płockiego jeszcze w 2 numerach TP …

Region z inicjatywami

To już kolejny numer, w którym zamieszczamy kupon otwierający jedną z dwóch możliwości (obok SMS-owego …