ZOONOOOC

Już można kupić bilety na niezwykłe wydarzenie, na które zaprasza płockie zoo. Chodzi o ZOONOOOC, którą zaplanowano między 6 a 7 lipca.
Jak zapowiada płockie zoo, do rozprowadzenia jest tylko 999 biletów. A ZOONOOOC, która odbędzie się po raz szósty zapowiada się niezwykle atrakcyjnie.
Wszystko zacznie się 6 lipca o godz. 19.00 od wpuszczenia uczestników ZOONOOOCY. Od 19.00 do 22.00 na terenie ogrodu zaplanowano zwiedzanie zoo, pokaz zwierząt terrarystycznych, nocne warsztaty plastyczne, ZOONOOOC-ową pocztę, strefę zabaw dla dzieci, zabawę w parku linowym Zoolandia, ściankę wspinaczkową, ognisko do rana.
Na placu piknikowym „Przy grzybku” o godz. 22.00 będzie powitanie uczestników, konkursy z nagrodami. Pół godziny później turystyczna opowieść o Płocku, a potem pojawi się gość specjalny. Na 23.10 zaplanowano pokaz tańca fluorescencyjnego, a na 23.30 upiorne zwiedzanie zoo z przewodnikiem, a także prezentację slajdów podróżniczych „Dziki busz – Tanganika i Zanzibar”. O północy przewidziano ciszę nocną. Oczywiście uczestnicy ZOONOOOCY spać będą w namiotach.
7 lipca o godz. 6.00 przewidziano aktywną pobudkę i zebranie zgłoszeń do udziału w karmieniu zwierząt. Pół godziny później losowanie osób i udział w karmieniu zwierząt: pingwiny, foki, słonie, leniwce, przygotowanie posiłku dla małpek w kuchni zwierzęcej, zwiedzanie zapleczy akwariów. Koniec imprezy zaplanowano na godz. 9.00. Sponsorem głównym wydarzenia jest PKN Orlen.

(gsz)
fot. Ze zbiorów płockiego zoo

Zobacz kolejny artykuł

Koncert zespołu IRA

To będzie wyjątkowy koncert! Taki w sam raz na 30-lecie istnienia zespołu. IRA, bo o …