ZOONOOOC

Już można kupić bilety na niezwykłe wydarzenie, na które zaprasza płockie zoo. Chodzi o ZOONOOOC, którą zaplanowano między 6 a 7 lipca.
Jak zapowiada płockie zoo, do rozprowadzenia jest tylko 999 biletów. A ZOONOOOC, która odbędzie się po raz szósty zapowiada się niezwykle atrakcyjnie.
Wszystko zacznie się 6 lipca o godz. 19.00 od wpuszczenia uczestników ZOONOOOCY. Od 19.00 do 22.00 na terenie ogrodu zaplanowano zwiedzanie zoo, pokaz zwierząt terrarystycznych, nocne warsztaty plastyczne, ZOONOOOC-ową pocztę, strefę zabaw dla dzieci, zabawę w parku linowym Zoolandia, ściankę wspinaczkową, ognisko do rana.
Na placu piknikowym „Przy grzybku” o godz. 22.00 będzie powitanie uczestników, konkursy z nagrodami. Pół godziny później turystyczna opowieść o Płocku, a potem pojawi się gość specjalny. Na 23.10 zaplanowano pokaz tańca fluorescencyjnego, a na 23.30 upiorne zwiedzanie zoo z przewodnikiem, a także prezentację slajdów podróżniczych „Dziki busz – Tanganika i Zanzibar”. O północy przewidziano ciszę nocną. Oczywiście uczestnicy ZOONOOOCY spać będą w namiotach.
7 lipca o godz. 6.00 przewidziano aktywną pobudkę i zebranie zgłoszeń do udziału w karmieniu zwierząt. Pół godziny później losowanie osób i udział w karmieniu zwierząt: pingwiny, foki, słonie, leniwce, przygotowanie posiłku dla małpek w kuchni zwierzęcej, zwiedzanie zapleczy akwariów. Koniec imprezy zaplanowano na godz. 9.00. Sponsorem głównym wydarzenia jest PKN Orlen.

(gsz)
fot. Ze zbiorów płockiego zoo

Zobacz kolejny artykuł

Gala Wiedeńska 8 grudnia

Wszystkie bilety na godz. 17.00 zostały wyprzedane. Aktualnie trwa dystrybucja wejściówek na godz. 19.30. O …

Gala Operowo-Operetkowa w Szkole Muzycznej

Nie lada uczta czeka płockich melomanów w poniedziałek, 5 listopada. Na scenie w wyjątkowej gali …