Zimowe ferie w Płocku

Za kilka dni, 28 stycznia rozpoczynają się ferie zimowe. Dzieciaki zostające w mieście już mogą zapisywać się na zajęcia przygotowane dla nich w Płocku. A w ofercie mnóstwo propozycji. Wśród nich zajęcia na basenie, taneczne, warsztaty z książką, plastyczne, poszukiwania dinozaurów i zimowe szaleństwo w płockim ogrodzie zoologicznym.
Jak wygląda harmonogram tegorocznych spotkań? Do udziału w zimowych zajęciach chętnych jak co roku zaprasza Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki.
KOLOR I FORMA Pracownia Działań Twórczych POKiS (Galeria Wisła, ul. Wyszogrodzka 144, I piętro, tel. 532 744 160). W dniach 4 – 8 lutego, godz. 13 – 14, na warsztaty artystyczne „Wybieram sztukę”. W pracowni każdy miło spędzi czas i pozna różne techniki plastyczne. W programie znajdą się zajęcia rysunkowe, malarskie, graficzne, rzeźbiarskie oraz papieroplastyka. Można będzie wyczarować kolorem i formą małe dzieła sztuki i zabrać do domu. Zapisy na warsztaty od 7 stycznia pod numerem telefonu 532 744 160 w godz. 9 – 15 od poniedziałku do piątku. Ilość miejsc jest ograniczona.
Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki (ul. Jakubowskiego 10), w dniach 4 – 8 lutego, godz. 10.00 – 13.00. Warsztaty plastyczne połączone z nauką tańców hip hop i break dance. W programie: zajęcia rysunkowe, malarskie, papieroplastyka, techniki graficzne takie jak: kolografia i monotypia oraz nauka tańców hip hop i break dance. Poprowadzą je: Anna Liśkiewicz (plastyka) i Zbigniew Góral (hip hop, break dance). Koszt: 20 zł. Zapisy od 14 do 21 stycznia, ilość miejsc ograniczona. Kontakt: tel. 24 366 43 43, e-mail:. Zajęcia dla dzieci w wieku 7-10 lat.

Ferie w ZOO

opr. rad
fot. D. Ossowski

Zobacz kolejny artykuł

Muzyczne wydarzenie sezonu

Na wyjątkowy recital fortepianowy zaprasza 5 kwietnia Płocka Orkiestra Symfoniczna. Przed melomanami wystąpi Soheil Nasseri, …