Najnowsze informacje

Zabawa pod anielskimi skrzydłami

Od niedzieli, 25 grudnia w Hotelu Petropol otwiera swoje podwoje Angels Prestige Club. Sieć tego typu ekskluzywnych lokali dla każdego działa w całej Polsce. W Płocku zdecydowanie się przyda. Do tej pory w centrum miasta panowała raczej dyskotekowa pustynia.
Na otwarcie Angels Prestige Club w naszym mieście zdecydowała się Grupa Arena, organizująca imprezy i różnego rodzaju eventy na terenie całego kraju. Obok ciekawego wystroju lokalu, zapewnia też nowoczesną technologię oświetleniową, a przede wszystkim dobrą zabawę, którą zapewnią zaproszeni goście, dj’e oraz artyści.
Ma być dużo dobrej muzyki klubowej, jednak z wyłączeniem disco polo. Na otwarcie pierwszego dnia świąt w Angels Prestige Club przyjeżdża grupa Verba, a drugiego – Dj Gabriel Delgado. Powstanie też wtedy teledysk z uczestnikami zabawy.
Lokal będzie czynny głównie w piątki. Wpuszczani wtedy będą goście w wieku +18 lat, a w soboty +21. Na co dzień wstęp kosztować będzie od 10 do 20 zł od osoby, w zależności od rodzaju imprezy.
Za chwilę w Angels Prestige Club organizowany będzie Sylwester. Wejście 150 zł od osoby, ale w tym mamy darmowy stół szwedzki i otwarty bar, a do tego zabawę od godz. 21.00 do 4 rano. BeeS

Konkurs
Mamy zaproszenia na otwarcie Angels Prestige Club – 5 szt. na 25 grudnia i 10 szt. na 26 grudnia. Do jednego szczęśliwca trafi również karta VIP, uprawniająca do wchodzenia za darmo na wszystkie imprezy, które będą tu organizowane w przyszłym roku. Na zgłoszenia chętnych czekamy do 22 grudnia do godz. 12.00 pod adresem blanka@tp.com.pl. W temacie wystarczy tylko napisać „Angels Prestige Club”.

Zobacz kolejny artykuł

Ultramaraton Rykowisko

W IV edycji ultramaratonu Rykowisko wystartowało blisko 350 zawodników. Najwytrwalsi mieli do pokonania 105 kilometrów. …

Za niespełna dwa miesiące wielka zabawa na płockiej plaży

Miłośnicy muzyki elektronicznej nie mają żadnych wątpliwości, gdzie spędzą ostatni weekend lipca. Oczywiście na plaży …