Wielka sława to żart!

Wielka sława to żart – tak zatytułowano koncert, który 26 stycznia odbędzie się w Płocku, w sali Państwowej Szkoły Muzycznej. W programie koncertu usłyszymy utwory doskonale znane miłośnikom gatunku operetki, a także muzyki filmowej i rozrywkowej.
W Koncercie, który rozpocznie się o godzinie 19.00 wystąpią znani i cenieni artyści scen łódzkich i poznańskich oraz Zurichu, min. Anna i Romuald Spychalscy, Anna Cymmerman, Tomasz Sławiński, Marcin Janiszewski – fortepian.
Usłyszymy między innymi popisowe arie z operetek Straussa, Kalmana, Lehara i wiele, wiele innych. W programie są bowiem słynne arie operetkowe, pieśni neapolitańskie, songi musicalowe, znane melodie filmowe oraz szlagiery muzyki rozrywkowej. Koncert przepełniony humorem i dobrą wspólną zabawą spełni oczekiwania wszystkich widzów.
Bilety w cenie 50 i 60 zł są do nabycia w kasie Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki, ul. Jakubowskiego 10, tel. 24-367 19 20, 24-366 43 33, w salonach Empik i Media Markt oraz przez Kupbilecik. pl; Biletyna. pl; Ticketmaster. pl; Interticket. pl. Informacje na temat zamówień zbiorowych pod telefonami: 518 166 869, 602 524 964.

(t)
fot. Archiwum organizatora koncertu

Zobacz kolejny artykuł

Płocki sztab WOŚP odlicza czas do 13 stycznia

Młodzieżowy Dom Kultury po raz kolejny otrzymał zgodę na utworzenie sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. …

Jubileusz płockiego PCK

Honorowi dawcy krwi z Płocka i powiatu płockiego świętowali z okazji jubileuszu 60-lecia Honorowego Krwiodawstwa …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.