Wielka sława to żart!

Wielka sława to żart – tak zatytułowano koncert, który 26 stycznia odbędzie się w Płocku, w sali Państwowej Szkoły Muzycznej. W programie koncertu usłyszymy utwory doskonale znane miłośnikom gatunku operetki, a także muzyki filmowej i rozrywkowej.
W Koncercie, który rozpocznie się o godzinie 19.00 wystąpią znani i cenieni artyści scen łódzkich i poznańskich oraz Zurichu, min. Anna i Romuald Spychalscy, Anna Cymmerman, Tomasz Sławiński, Marcin Janiszewski – fortepian.
Usłyszymy między innymi popisowe arie z operetek Straussa, Kalmana, Lehara i wiele, wiele innych. W programie są bowiem słynne arie operetkowe, pieśni neapolitańskie, songi musicalowe, znane melodie filmowe oraz szlagiery muzyki rozrywkowej. Koncert przepełniony humorem i dobrą wspólną zabawą spełni oczekiwania wszystkich widzów.
Bilety w cenie 50 i 60 zł są do nabycia w kasie Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki, ul. Jakubowskiego 10, tel. 24-367 19 20, 24-366 43 33, w salonach Empik i Media Markt oraz przez Kupbilecik. pl; Biletyna. pl; Ticketmaster. pl; Interticket. pl. Informacje na temat zamówień zbiorowych pod telefonami: 518 166 869, 602 524 964.

(t)
fot. Archiwum organizatora koncertu

Zobacz kolejny artykuł

Rowerem albo autem na potańcówkę

W Wiączeminie majówka i urodziny niebieskiego stołu Skansen Osadnictwa Nadwiślańskiego w Wiączeminie Polskim jest obecnie …