Targi dla rodziców i dzieci

W najbliższy weekend, 28 i 29 października, w płockim Domu Technika odbędą się Targi Rodzice i Dzieci. Będzie można kupić akcesoria wspomagające opiekę i sprzyjające rozwojowi małych i większych dzieci. Ponadto przygotowano szereg warsztatów i wykładów.
– Ponieważ idea rodzicielstwa bliskości, karmienie piersią, wspieranie wielodzietności i rodzin to tematy nam bliskie, postanowiliśmy zorganizować wydarzenie, które stanie się okazją do spotkania dla płockich rodziców i gdzie będą mogli znaleźć odpowiedzi na wiele nurtujących pytań – zapowiadają organizatorzy.
Mamy, jak również tatusiowie będą mogli wziąć udział w spotkaniu z doulą, która przyszłym mamom doradzi jak oswoić lęk przed porodem, dalej z doradczynią laktacyjną, która opowie o mleku mamy. Będą specjalistki od pieluszek wielorazowych, a także od noszenia maluchów w chuście. Targi będą także niepowtarzalną okazją, żeby nauczyć się masażu Shantala i poprawnego rozszerzania diety.
– Wszystkie te tematy to bardzo ważne aspekty życia mamy i jej dziecka – mówi organizatorka targów Dagmara Kobla, mama czwórki dzieci i właścicielka Agencji Marketingowej MOOVE MEDIA. – Rodzicielstwo bliskości, szczególnie istotne w moim życiu to właśnie karmienie piersią czy mądre rozszerzanie diety. Wiem, jak ogromny ma to wpływ na zdrowie najmłodszych przez całe ich późniejsze życie. W Płocku coraz więcej kobiet chce świadomie planować pierwsze kilka lat życia swoich dzieci. Nie wystarczają im informacje dostarczane przez rynkowych potentatów skupiających się na sprzedaży produktów. Chcą słuchać nieopłacanych ekspertów. A najlepsi są ci obok nas – inne, doświadczone mamy.
Na targach będzie można kupić akcesoria dziecięce, których zwykle nie spotykamy w płockich sklepach, np. specjalne, niezwykle piękne chusty do noszenia dzieci, pieluszki wielorazowe czy gryzaki, które mają kształt korali dla mamy. Dzięki zaproszonemu ekspertowi będzie można też sprawdzić, czy w samochodzie mamy właściwie zamontowany fotelik dla maleństwa. A do tego na nowego właściciela czeka nagroda specjalna – fotelik samochodowy Recaro, ufundowany przez sponsorów: PKN ORLEN, Recaro Polska i Mediakolor.
Ponadto są jeszcze wolne stoiska dla lokalnych producentów i właścicieli sklepów, chętnych do wystawienia się na targach. Kontakt pod numerem telefonu 570 556 827.

BeeS

Zobacz kolejny artykuł

SWPW-Impact Płock mistrzem Polski

Po raz kolejny płockie cheerleaderki zachwyciły publiczność i jurorów. Ich perfekcyjne, zaskakujące choreografią występy były …