Najnowsze informacje
fot. Dariusz Ossowski

Taniej nie będzie

Choć najbliższy Audioriver rozpocznie się za ponad pół roku – a dokładniej 24–26 lipca, już możecie myśleć o zakupie biletów. Organizatorzy imprezy z okazji przypadającego w tym roku jubileuszu po raz pierwszy w historii wydają specjalne, kolekcjonerskie karnety.
Specjalna edycja biletów wydana została przy okazji świąt, by fani brzmień pod choinką mogli znaleźć pięknie opakowaną przepustkę na swoją ulubioną imprezę. – Karnety kolekcjonerskie można dostać wyłącznie online w naszym sklepie i tylko przy zamówieniu kurierem lub pocztą. W salonach Empik dostępne są tylko tradycyjne wejściówki – przypominają organizatorzy.
Co istotne bilety kolekcjonerskie, poza kosztem przesyłki, są w takiej samej cenie jak pozostałe karnety. Dwudniowe wejściówki na piątkowe i sobotnie koncerty na plaży dostępne są do 22 lutego w cenie 160 zł. Kolejne pule to 190 zł do 10 maja, 220 zł do 19 lipca i finalnie 250 zł.
– Bilety jednodniowe w cenie 140 zł pojawią się w sprzedaży 20 lipca. Z kolei wejściówki trzydniowe dostaniemy do 22 lutego za 210 zł, ale w tym wypadku jest prawdopodobieństwo, że cena już nie wzrośnie, bo wszystkie bilety rozejdą się jeszcze przed startem drugiej puli – dowiadujemy się w sztabie organizacyjnym. Tak było w ubiegłym roku, gdy 1500 karnetów obejmujących Sun/Day rozeszło się w ciągu doby. Tym razem wejściówek ma być ponad dwa razy tyle, ale przewidziana jest też zmiana lokalizacji tego wydarzenia, a do tego dwie sceny, w tym jedna z muzyką drum & bass. Gdzie tym razem będziemy się bawić, tego nikt jeszcze nie chce zdradzać. Wiadomo, że niespodzianek ma być o wiele więcej, bo 10. urodziny festiwalu zobowiązują. Na pewno będzie więcej gwiazd i nowych atrakcji, jednak na szczegóły przyjdzie jeszcze poczekać. BeeS

Zobacz kolejny artykuł

Ultramaraton Rykowisko

W IV edycji ultramaratonu Rykowisko wystartowało blisko 350 zawodników. Najwytrwalsi mieli do pokonania 105 kilometrów. …

Za niespełna dwa miesiące wielka zabawa na płockiej plaży

Miłośnicy muzyki elektronicznej nie mają żadnych wątpliwości, gdzie spędzą ostatni weekend lipca. Oczywiście na plaży …