„Szalone nożyczki” z Ibiszem

„Nożycowe szaleństwo” ogarnęło już całą Polskę. Chociaż od premiery spektaklu minęło już sporo czasu, to komedia kryminalna nie schodzi z desek teatrów. Podobnie jak w Ameryce, gdzie jest najdłużej granym przedstawieniem, za co została wpisana do Księgi Rekordów Guinnesa.
Przedstawienie w Płocku będzie miało miejsce 15 kwietnia o godzinie 17.00. Aktorzy zaprezentują się na deskach auli Państwowej Szkoły Muzycznej przy ul. Kolegialnej 23.
Punktem wyjścia tej znakomitej historii jest kultowy i uwielbiany scenariusz, cieszący się powodzeniem w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad 50 lat. Nie bez powodu znalazł się w Księdze Rekordów Guinnessa! Energiczny i przebojowy fryzjer prowadzi salon w lokalu wynajętym od Pani Izabeli. Kiedy artysta fryzur zajmuje się plejadą barwnych charakterów, dochodzi do skandalu – właścicielka lokalu nie żyje!
Detektywi mają nie lada wyzwanie, by rozwiązać kryminalną zagadkę… KTO ZABIŁ?! Wszyscy obecni w salonie mieli motyw, acz nikt nie przyznaje się do zbrodni. Policja woła na alarm! Wtedy do akcji wkracza – UWAGA!… – Widz!!!
W tym momencie interakcja Publiczności z Aktorami oraz towarzyszący humor sięga zenitu. Jaki będzie finał? Wszystko pozostaje w Państwa rękach. Ten spektakl nigdy nie kończy się tak samo! Jest magnetyczny, elektryzujący i budzący podziw widzów całego świata!
Obsada: Krzysztof Ibisz/Lesław Żurek, Urszula Dębska/Joanna Kupińska, Leszek Stanek, Dominika Gwit, Alan Andersz, Maciej Wilewski/Michał Piróg.
Bilety na to przedstawienie można nabyć w: Płockim Ośrodku Kultury i Sztuki, ul. Tumska 9 A. tel. 24 366 43 50; Centrum Informacji Turystycznej, ul. Plac Stary Rynek 8, tel. 24 367 19 44; a także za pomocą internetu: kupbilecik. pl, biletyna. pl. Bilety grupowe – informacje – rezerwacje pod telefonem 515 400 723, rezerwacje: info@koncertartex.com.

(t)

Zobacz kolejny artykuł

Rowerem albo autem na potańcówkę

W Wiączeminie majówka i urodziny niebieskiego stołu Skansen Osadnictwa Nadwiślańskiego w Wiączeminie Polskim jest obecnie …