Strach iść do kina

Lubicie dreszczyk emocji i gęsią skórkę? Jeśli tak, to idźcie w nocy do NK „Przedwiośnie”. Najlepiej w sobotni wieczór, 31 października, na specjalny Maraton Halloween. Od godz. 21.00 na srebrnym ekranie prezentowane będą 3 tytuły, które w ciemnej sali kinowej zmrożą krew w żyłach każdemu.
Co konkretnie zobaczymy? Na początek „Loft”. To historia o pięciu żonatych mężczyznach potajemnie wynajmujących penthouse. Bawią się świetnie do chwili, gdy jeden z nich odkrywa w apartamencie zwłoki zamordowanej kobiety. To zdarzenie wkrótce odbija się na życiu każdego z nich. Bez odpowiedzi pozostaje pytanie – kto jest mordercą? A może ktoś usiłuje wrobić poszukiwaczy erotycznych wrażeń w zabójstwo?
O godz. 23.20 wyświetlone zostaną „Wilkołacze sny”. 19-letnia Marie przestaje panować nad swoim ciałem. Wydaje się to mieć dziwny związek z wydarzeniami rozgrywającymi się na rybackiej wyspie, zamieszkałej przez jej rodzinę, a także z chorobą jej matki, która od lat porusza się na wózku inwalidzkim. Dziewczyna podejmuje pracę w zakładzie przetwórstwa rybnego. Pracują tu niemal wyłącznie mężczyźni. Wszyscy są do niej wrogo nastawieni. Dziewczyna domyśla się, że jej rodzina kryje jakąś straszliwą tajemnicę. Lęk staje się większy, gdy Marie odkrywa, że na jej klatce piersiowej wyrastają włosy.
Na koniec o godz. 1.15 zobaczymy film „Coś za mną chodzi”. To również opowieść o 19-latce. Tym razem dziewczyna prześladowana jest przez tajemniczą siłę. Niebezpieczeństwo czai się na każdym kroku, gdyż zło może przybrać postać dowolnej osoby – nieznajomego albo kogoś z jej najbliższego otoczenia. Dziewczyna walczy, by przetrwać i znaleźć sposób na powstrzymanie złowrogiej mocy. Pomaga jej grupa przyjaciół. I jak? Jest się czego bać? Kto lubi ten stan, niech już kupuje bilety. Te na maraton kosztują 33 zł. BeeS

Zobacz kolejny artykuł

Dzień Matki wśród gwiazd

26 maja o godzinie 19.00 w Teatrze Dramatycznym w Płocku będzie miał miejsce wyjątkowy koncert …