Najnowsze informacje

Śmierć małżeństwa P. z Cekanowa

Płocka prokuratura na razie nie wyklucza żadnej z możliwych wersji tragicznej śmierci małżeństwa w Cekanowie. Śledczy zabezpieczyli na miejscu dowody, zlecili również wykonanie sekcji zwłok ofiar.
W poniedziałek, 5 grudnia, w jednym z domów w Cekanowie znaleziono zwłoki małżeństwa P. Odkrycia dokonała córka, którą zawiadomili zaniepokojeni pracownicy zmarłego mężczyzny. – Mężczyzna miał 51 lat, kobieta 52. Oboje mieli rany postrzałowe. Technicy kryminalistyki zabezpieczyli ślady. Prowadzimy śledztwo pod nadzorem prokuratury – mówi oficer prasowy płockiej policji podkom. Piotr Jeleniewicz.
Małżeństwo prowadziło kilka firm. Jedna z nich zajmowała się między innymi produkcją okien i elementów aluminiowych.
Na razie śledczy nie podają przyczyn tragedii. Wiadomo, że dom był zamknięty, otworzyła go córka tragicznie zmarłego małżeństwa. Na miejscu zabezpieczono broń. Mężczyzna miał na nią pozwolenie. – Prokurator zlecił wykonanie sekcji zwłok. Na razie nie wykluczamy żadnej z możliwych wersji wydarzeń. Jedną z nich może być tragedia rodzinna. Dopiero po przeanalizowaniu zebranych dowodów i wyników sekcji zwłok będziemy mogli przyjąć jedną z wersji – wyjaśnia rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Płocku prokurator Iwona Śmigielska-Kowalska.    (jac)

Zobacz kolejny artykuł

Ultramaraton Rykowisko

W IV edycji ultramaratonu Rykowisko wystartowało blisko 350 zawodników. Najwytrwalsi mieli do pokonania 105 kilometrów. …

Za niespełna dwa miesiące wielka zabawa na płockiej plaży

Miłośnicy muzyki elektronicznej nie mają żadnych wątpliwości, gdzie spędzą ostatni weekend lipca. Oczywiście na plaży …