Siedem dni zabawy

W poniedziałek, 21 maja rozpoczyna się w Płocku święto studentów. Jak zapowiadają organizatorzy z samorządów studenckich będzie dużo zabawy, muzyki, niesamowita atmosfera i niepowtarzalni ludzie.
Do udziału w juwenaliach studentów zapraszają studentów organizatorzy z płockich samorządów studenckich: Politechniki Warszawskiej Filia w Płocku, Rady Uczelnianej Samorządu Studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Płocku oraz Parlamentu Studentów Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku.
Tegoroczne juwenalia będą trwały aż siedem dni od 21 do 27 maja. Co organizatorzy przygotowali dla uczestników? W poniedziałek odbędzie się turniej piłki nożnej. Sportowo będzie także we wtorek: rozegrany ma być turniej w kręgle i bilardowy. W środę zorganizowana będzie Gra Miejska i dyskoteka w klubie studenckim „Filip”.
Od czwartku startuje muzyczna część juwenaliów. Koncerty ruszają od godziny 18.00 na placu zielonym Politechniki, przy ulicy ul. Łukasiewicza 17. A na scenie Quebonafide, Defis, Enej, Poparzeni Kawą Trzy.
W piątek można będzie spotkać płockich studentów podczas zbierania myta na wjazdowych i wyjazdowych ulicach Płocka. A w piątkowy wieczór czeka na nich koncert klubowy Braci Figo Fagot.
W sobotę od godziny 10.00 startują Wcześniakonalia (ul. Dobrzyńska 5). W programie między innymi koncert Juwe Bis (Plac Piknikowy „Dębowy”, ul. Parowa 10). A o godzinie 20: 45 Juwenaliowa Strefa Kibica – Finał Ligi Mistrzów.
Studenckie święto zakończy niedzielny turniej piłki siatkowej, piknikowanie, turniej we flanki, ognisko i kino pod chmurką.
Szczegółowe informacje znaleźć można na juwenaliowyn fanpage’u na facebook’u.

rad
fot. D. Ossowski

Zobacz kolejny artykuł

Adam Struzik Osobowością Roku 2019

„Osobowości i Sukcesy Roku” to plebiscyt, w którym nagradzane są wybitne osoby ze świata biznesu, …