Pokaz „Fireshow” 4 sierpnia

Już 4 sierpnia o godz. 20.00 Stary Rynek w Płocku zamieni się w arenę cyrkowo-ogniową… Agencja Rewitalizacji Starówki Sp. z o.o. oraz Urząd Miasta Płocka przygotowali na ten dzień wydarzenie, którego w Płocku jeszcze nie było! Organizatorzy zapraszają na pokaz cyrkowy Magiczny Duet oraz Teatr Ognia – widowisko ogniowo-pirotechniczne z elementami pokazu światła.
W roku ubiegłym w ramach Jarmarku św. Bartłomieja Spółka zorganizowała kilkuminutowy pokaz ognia, podczas którego wystąpili artyści Jo Art Show. – Widzowie byli zachwyceni, dlatego postanowiliśmy ponownie zorganizować podobną imprezę. Ale tym razem pokaz ognia będzie samodzielnym, większym eventem, a nie małym występem podczas innego wydarzenia – informuje Jacek Koziński, prezes ARS.
Impreza rozpoczyna się o godzinie 20.00 od pokazu cyrkowego „Magiczny Duet”. Przy udziale publiczności zaprezentowane zostaną możliwości ludzkiego ciała poprzez zręczność, manipulację oraz siłę. Pokazana będzie m.in. żonglerka klasyczna, nożami czy akrobatyka. Na sam finał zostawiono jeden z największych żywiołów – ogień. Około godziny 21, gdy na zewnątrz zrobi się już ciemno, będzie miał miejsce główny punkt programu, czyli pokaz ogniowo-pirotechniczny z elementami pokazu światła. Profesjonalne, emocjonujące, oryginalne pokazy ogniowe, które łączą ze sobą taniec i akrobatykę. Zapłoną przedmioty, rekwizyty i scenografia. Wszystko odbędzie się oczywiście w bezpiecznych, kontrolowanych warunkach.
„Fireshow” w Płocku wykona Jo Art Show – grupa złożona z młodych ludzi: muzyków, tancerzy, akrobatów i kuglarzy.
Dzień wcześniej, bo w piątek, 3 sierpnia ARS szykuje coś specjalnego! Jak zapewnia prezes spółki Jacek Koziński „Na Starówce Potańcówka” będzie tym razem jeszcze bardziej wyjątkowa. Organizatorzy szykują niespodzianki dla gości i liczą na rekordową frekwencję.

(t)
fot. ARS

Zobacz kolejny artykuł

Koncert zespołu IRA

To będzie wyjątkowy koncert! Taki w sam raz na 30-lecie istnienia zespołu. IRA, bo o …