Pierwszy pokaz mody Aleksandry Klimczewskiej AMOS

Dokładnie przed rokiem Aleksandra Klimczewska postanowiła spełnić swoje marzenie. Wymyśliła, że otworzy sklep z damską odzieżą, a za rok zorganizuje swój pierwszy w życiu pokaz mody, na którym zaprezentuje swoje projekty. Cel został zrealizowany.
Kolekcja zaprezentowana w jednym z płockich klubów miała na celu nie tylko pokazać kobietom, co będzie się nosić w karnawale 2019, ale także wskazać trendy, w jakich kierunkach należy podążać szykując kreację. Co prawda dziś wszystko jest modne, ale pod warunkiem, że zgodne z pomysłami największych światowych projektantów.
Ola Klimczewska jeszcze nie należy do tego grona, ale już wie, co jej klientki będą mogły założyć na bale w nadchodzącym karnawale. Suknie, kombinezony, narzutki, spodniumy – wszystko będzie modne. Ważne, żeby było w ciemnych kolorach, nie tylko czarne, także butelkowej zieleni, granatu i mocnej czerwieni. Kreacja może być z cienkich tkanin, pod którymi wyraźnie widać zgrabne sylwetki pań, także z koronek i tiulu. Mile widziane wielkie pióra. Perfekcyjny wygląd może być podkreślony srebrnymi dodatkami.
– Przez ten rok współpracowałam przede wszystkim z paniami, które chcą wyrazić siebie, pokazać swoje bogate wnętrze, zachwycić nowoczesnością z nutką stylu boho. Zapewniam moje klientki, że nie muszą się obawiać na imprezie innej kobiety w takiej samej kreacji. Mało tego, jak trudno będzie znaleźć odpowiedni rozmiar, pomogę tak dopasować kreację, by była szyta jak na miarę. Ceny w moim butiku AMOS konkurują z tymi z sieciówek, a przecież kreacje są niepowtarzalne. Szukajcie mnie więc na Facebooku – mówi o swojej firmie Aleksandra Klimczewska.

Jol.
fot. Archiwum AMOS

Zobacz kolejny artykuł

Rowerem albo autem na potańcówkę

W Wiączeminie majówka i urodziny niebieskiego stołu Skansen Osadnictwa Nadwiślańskiego w Wiączeminie Polskim jest obecnie …