„Ostra Jazda” w Szkole Muzycznej

Kolejną okazję do dobrej zabawy z udziałem znanych ze szklanego ekranu aktorów będą mieli mieszkańcy naszego regionu w najbliższą niedzielę, 14 października. O godzinie 17.00 w Państwowej Szkole Muzycznej odbędzie się spektakl zatytułowany „Ostra jazda”.
Co się dzieje, kiedy tracimy pracę? Szukamy nowej! Ale droga, którą przemierzamy, aby zdobyć wymarzone stanowisko, może być długa i wyboista, a i poszukiwania mozolne. Co robią bohaterowie „Ostrej jazdy”, którzy z dnia na dzień utracili pracę? Postanawiają iść na skróty. Nie chcą walczyć o nową posadę i czekać miesiącami na zatrudnienie. Sami wymyślają sobie zajęcie! Wpadają na karkołomny i dosyć niebezpieczny pomysł – postanawiają zrealizować… film erotyczny. Wszystko wydaje się proste: trzeba tylko zatrudnić odpowiednich „aktorów” i ruszyć z produkcją, która przysporzy im mnóstwo pieniędzy.
Wszystko zaplanowane jest w szczegółach…ale jak to w życiu bywa, a w komedii to już na pewno, nie wszystko jest takie, jakie na pozór wygląda. Sytuacja szybko wymyka się spod kontroli i bardzo komplikuje, a to z kolei powoduje mnóstwo śmiesznych sytuacji i zabawę aż do łez.
„Ostra jazda” to spektakl Teatru Komedia z Warszawy. Obsadę stanowią: Julia Kamińska/ Marta Wierzbicka, Katarzyna Żak/ Magdalena Wójcik, Mirosław Baka, Jan Jankowski, Przemysław Sadowski.
Spektakl w Płocku organizuje Agencja Koncertowa Artex. Inne informacje w sprawie koncertu, także te dotyczące dystrybucji biletów, pod telefonami: 515-400- 723, 515-331-914. Możliwy jest także kontakt mailowy: info@koncertartex.com

(t)
fot. Artex

Zobacz kolejny artykuł

Muzyczne wydarzenie sezonu

Na wyjątkowy recital fortepianowy zaprasza 5 kwietnia Płocka Orkiestra Symfoniczna. Przed melomanami wystąpi Soheil Nasseri, …