Nasze muszą wygrać!

Trzynaście dziewczyn weźmie udział w wyborach Miss Mazowsza 2012. W tej grupie aż 6 dziewczyn reprezentuje nasz teren. 18-letnia Anna Adamska, 22-letnia Daria Nowacka i 19-letnia Weronika Wawro są z Płocka. Dominika Bebecka (20 lat) z Wykowa, Paula Błauciak (20 lat) z Rogozina, a Aneta Szczygielska (19 lat) z Nowych Proboszczewic. Przy takim obstawieniu jest mało prawdopodobne, że nasze reprezentantki przyjadą z Przasnysza choćby bez jednego tytułu. Tym bardziej, że co roku płocczanki w konkursach piękności zajmują czołowe miejsca.
Dziewczynom, a przede wszystkim swoim faworytkom, można jeszcze pomóc w zdobyciu tytułu Miss Mazowsza Internetu 2012. Wystarczy wysłać SMS-y. Szczegóły na stronie www.missmazowsza.pl. – Kandydatka, która uzyska najwięcej głosów i zajmie pierwsze miejsce w rankingu, otrzyma tytuł Miss Mazowsza Internetu 2012. Będzie mogła walczyć również w dalszych etapach konkursu czyli w wyborach Miss Polski, podobnie zresztą jak Miss Mazowsza 2012. Głosowanie zakończy się w piątek, 25 maja, punktualnie o godz. 16.00 – przypomina Marcin Sobociński, organizator imprezy.
Tego dnia rozpocznie się też finał Miss Mazowsza 2012. Najpiękniejsza Mazowszanka zostanie wyłoniona w Miejskim Domu Kultury w Przasnyszu. W jury zasiądą m.in. Paula Marciniak – piosenkarka i modelka, płocczanki Ewelina Radgowska – Miss Mazowsza Północnego 2011, Miss Polski Firmy Jovi 2011, IV Wicemiss Polski 2011 i Joanna Chrustowska – IV Wicemiss Polski 2008, Miss Polski telewidzów Polsatu 2008, a także Misza Hairulin – znany muzyk z programu Maraton Uśmiechu i Jacek Kurski – eurodeputowany, wiceprezes Solidarnej Polski, który ufundował dla miss wycieczkę do Strasburga.
Poza tym kandydatki na Miss Mazowsza walczyć będą o tygodniowy pobyt w Chorwacji, biżuterię, weekendowy pobyt w zajeździe w Skępem, weekendowy pobyt w Mikołajkach, lot szybowcem i samolotem, wycieczkę do Sejmu RP.
Koszt wstępu na galę finałową to 50 zł od osoby. Tyle samo przyjdzie zapłacić za wstęp na bankiet koronacyjny po gali finałowej w Hotelu Imperium w Przasnyszu.    BeeS
fot. Archiwum

Zobacz kolejny artykuł

SWPW-Impact Płock mistrzem Polski

Po raz kolejny płockie cheerleaderki zachwyciły publiczność i jurorów. Ich perfekcyjne, zaskakujące choreografią występy były …