fot. Archiwum

Na początek Snowgoons

Organizatorzy Polish Hip-Hop Festival przygotowują się już do czwartej edycji swojej imprezy. Idą sprawdzonym ubiegłorocznym tropem i zapraszają zagranicznych wykonawców. Uchylają rąbka tajemnicy i stąd wiadomo, że w wakacje na płockiej plaży wystąpi niemiecka grupa „Snowgoons”. Wybór nie jest przypadkowy.
– Jesteśmy pewni, że przypadną do gustu i zostaną doskonale zapamiętani przez płocką publikę na IV edycji Polish Hip-Hop Festival w 2016 roku – przekonują organizatorzy.
Hip hopową grupę Snowgoons tworzą: DJ Illegal, Det Gunner, Sicknature & J. S. Kuster. Na scenie są żywiołowi. Szybko nawiązują kontakt z publiką. Ich znak rozpoznawczy to korzystanie z orkiestrowych sampli. Doceniani są w Europie, jak i USA za tworzenie naturalnej, autentycznej oraz eklektycznej muzyki.
Snowgoons ma na swoim koncie 6 albumów. Wśród nich znajdziemy wydany w 2011 roku album „Sparta”, przy którym kwartet współpracował z legendarnym, nowojorskim duetem – M. O. P. Z kolei z amerykańskim raperem Reef the Lost Cauze wydali album „Your Favorite MC”. Uznanie na całym świecie uzyskali dwa lata temu za sprawą albumu „#WakeDaFucUp” nagranego razem z ONYX. Tak, mowa o legendach amerykańskiego rapu. Snowgoons to pierwszy i zapewne nie ostatni zagraniczny skład, który wystąpi na Polish Hip Hop Festival. Dodajmy że impreza planowana jest w pierwszy weekend sierpnia. Czekamy oczywiście na kolejne doniesienia ze sztabu organizacyjnego imprezy. BeeS

Zobacz kolejny artykuł

Dzień Matki wśród gwiazd

26 maja o godzinie 19.00 w Teatrze Dramatycznym w Płocku będzie miał miejsce wyjątkowy koncert …