Najnowsze informacje

„Majteczki w kropeczki” symfonicznie

Jak Polska długa i szeroka wszyscy znają przeboje disco polo „Jesteś szalona” grupy Boys albo „Majteczki w kropeczki” zespołu Bayer Full. Ale w wersji symfonicznej takich przebojów na pewno jeszcze nie słyszeliście! Powstał właśnie taki projekt i będzie prezentowany w Płocku. Są chętni do posłuchania?
Szykujcie się na koncert w styczniu w płockiej Orlen Arenie. Na jednej scenie wystąpią topowe gwiazdy Disco Polo – Boys, Bayer Full, Piękni i Młodzi, Weekend, MixDance w towarzystwie Orkiestry Symfonicznej pod batutą Piotra Piątkowskiego.
To wszystko w ramach trasy „Orkiestra w Rytmie Disco”. W całym kraju planowanych jest siedem koncertów i to w największych halach sportowo-widowiskowych. Ruszają w dwóch cyklach 7-10 grudnia 2017 oraz 18-20 stycznia 2018 roku. Trafią do Bielska-Białej, Kielc, Włocławka, Częstochowy, Torunia i Bydgoszczy.
Przystanek w Płocku planowany jest 18 stycznia. Na scenie zobaczymy gwiazdy młodego pokolenia oraz wykonawców, którzy od lat królują na listach przebojów. Usłyszymy takie utwory jak: „Majteczki w kropeczki”, „Jesteś szalona”, „Ona tańczy dla mnie”, „Serca dwa” czy „Ona jest taka”.
Wydarzenie organizuje Agencja Koncertowo-Wydawnicza „Good Crew” współpracująca z największymi polskimi gwiazdami m.in. Justyną Steczkowską, Natalią Nykiel, Quebonafide, KęKę, VNM.
Bilety na płocką edycję „Orkiestry w Rytmie Disco” są już dostępne. Kosztują obecnie od 30 do 69 zł, w zależności od miejsca i wybranego sektora na hali Orlen Areny. Będziemy mieli również darmowe wejściówki dla naszych czytelników. Czytajcie nas więc uważnie…

BeeS

Zobacz kolejny artykuł

Największy festiwal kultury hip-hop w Europie Środkowej

Dla fanów hip-hopowej muzyki festiwal w Płocku i czeski Hip Hop Kemp to dwie najważniejsze …

Ultramaraton Rykowisko

W IV edycji ultramaratonu Rykowisko wystartowało blisko 350 zawodników. Najwytrwalsi mieli do pokonania 105 kilometrów. …