Jedziemy z Vervą!

Tęskniliście za wielkimi imprezami motoryzacyjnymi w naszym mieście? Szykujcie się na VERVA Street Racing – MOTO Pokolenia! To impreza, która do tej pory gościła w Warszawie. Tym razem gospodarzem 8. edycji będzie jednak Płock. Fani motoryzacji spotkają się na stadionie Wisły i otaczającym go terenie 14 października!
Czekać będą prezentacje najnowszych osiągnięć światowej motoryzacji. To wszystko w strefie Pit Party, gdzie obok najnowszych luksusowych maszyn staną zabytkowe perełki. Zobaczymy również wyścigi i spektakularne pokazy. Na specjalnie zaadaptowanym torze driftingowym stadionu Wisły Płock będzie można obserwować rywalizację najlepszych polskich rajdowców oraz bolidy GP2 i Formuły 3. Na żywo widzowie zobaczą w akcji motocykle FMX, drifting, pokazy kaskaderskie.
Jedną z głównych atrakcji imprezy będzie możliwość spotkania i obejrzenia w akcji zawodnika ORLEN Team, Kuby Przygońskiego oraz jego samochodów: driftingowej Toyoty GT86 oraz dakarowego Mini All4 Racing.
Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych uczestników – specjalnie dla nich przygotowana zostanie Strefa Rodzinna. To jeszcze nie koniec. Gwiazdą wydarzenia będzie Dorota „Doda” Rabczewska. Na koniec jeszcze jedna dobra informacja – wstęp wolny.
BeeS

Zobacz kolejny artykuł

SWPW-Impact Płock mistrzem Polski

Po raz kolejny płockie cheerleaderki zachwyciły publiczność i jurorów. Ich perfekcyjne, zaskakujące choreografią występy były …